Widok

Świetne miiejsce ! Polecam, szkoda, że obsługa niemiła ...

Kilka tygodni temu zawitałem do Kawiarni Kuźnia po raz pierwszy, byłem zauroczony tym miejscem, klimatem. Od razu pochwaliłem się znajomym, że w mojej okolicy jest taki świetny lokal, z wyjątkowym klimatem. Trafiłem kilka razy na przemiła obsługę, panią która się dopiero przyuczała, za to była uśmiechnięta, miła i po prostu urocza. Za trzecim razem kiedy postanowiłem zaprosić znajomych do Kuźni, trafiłem niestety na kelnerkę o imieniu Dorota, która okazała się odwrotnością swojej poprzedniczki. Nie chce mi się nawet opisywać sytuacji, bo nie warto. W kazdym, razie pewnie nawet nie chciało by mi się pisać tej oceny, gdyby nie to, że za moją namową do Kuźni w niedzielę wybrała się moja znajoma z rodziną, sytuacja była podobna, kelnerka imieniem Dorota była nieuprzejma. Jest mi po prostu bardzo przykro, że mam w okolicy takie super miejsce a pracuje w nim osoba, która zniechęca gości do lokalu. Pozdrawiam i do zobaczenia bo zamierzam póki co korzystać z tego urokliwego miejsca.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzień dobry,
Kuźnia słynie głownie z miłej atmosfery i takiejż obługi. Bardzo nam przykro, jezeli odniósł Pan inne wrażenie.
Jesteśmy pewni, że to przykre nieporozumienie! Zapraszamy ponownie, bardzo liczymy na to, że przykre wspomnienia zostaną zatarte.
Pozdrawiamy serdecznie,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry