Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty przyjemnie, smacznie, ceny dobre, klimat miejsca wyjatkowy
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Mam sentyment do Oruni. W dzieciństwie mieszkałam tu przez dwa lata, dlatego...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Gabriela - opinia wątek zamknięty Kochani organizowałam dla córci Baby Shower wszystko wyszło...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

JT - opinia wątek zamknięty Bardzo klimatyczna restauracja. Niestety, nieporozumieniem jest umieszczenie...
~JT
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Moje ulubione miejsce! wątek zamknięty Uwielbiam odwiedzać Kuźnię. Pyszne kawy i herbaty, bardzo smaczne desery...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

:) wątek zamknięty miła uśmiechnięta obsługa. Bardzo przyjemne miejsce . polecam.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Tak nieuprzejmej, gburowatej i aroganckiej obsługi dawno nie spotkałam!!!...
~Przyjaciółka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Przyjemne klimatyczne miejsce wątek zamknięty Obsługa przyjemna (i jest jedna taka młodziutka i tak prześliczna kelnerka,...
~Fan prześlicznej kelnerki - You
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Świetne miiejsce ! Polecam, szkoda, że obsługa niemiła ... wątek zamknięty Kilka tygodni temu zawitałem do Kawiarni Kuźnia po raz pierwszy, byłem...
~Jacek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Świetne miejsce wątek zamknięty Bardzo miała obsługa, niesamowity klimat i wystrój, bardzo przystępne ceny, i...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Klimatycznie i pysznie wątek zamknięty Bardzo fajne, klimatyczne i przytulne miejsce. Byłam już kilka razy i na...
~dana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Bardzo FAJNE miejsce!!! wątek zamknięty Bardzo fajne,kameralne miejsce. Pyszna kawa, bardzo przystępne ceny. Byłem...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

klimatyczne miejsce wątek zamknięty trafiliśmy tam z polecenia naszych przyjaciół...sernik z gorącymi malinami -...
~Neo34
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

odkrycie wątek zamknięty Zawitalismy tu we dwoje po intensywnym spacerze. Idac walem od strony...
~Agpa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Zalet tego miejsca jest wiele. Klimatyczne miejsce, oddalone od zgiełku,...
~Miriam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Perełka wątek zamknięty Budynek z historią, mistrzowsko odnowiony, przemiła obsługa i ceny za pyszne,...
~Bibi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Bardzo fajne miejsce! wątek zamknięty ciesze się, że na Oruni jest miejsce gdzie można napić się rewelacyjnej kawy,...
~iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Brawo! wątek zamknięty Miejsce jest wspaniałe. Pyszna kawa i koktajle, piękny wystrój, którego nie...
~aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Polecam gorąco wątek zamknięty Klimatyczne wnętrze, które każdy powinien odwiedzić- można zatracić się w...
~Anika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Niecodzienny klimat wątek zamknięty Fajny klimat, idealne miejsce na spotkania przy kawie, ceny przystępne,...
~bess
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry