Widok

Świetne wesele

Witam wszystkich, w zeszlym miesiacu miala w Hotelu Czarna Perła wesele. Jestem razem z meżem bardzo pozytywie zaskoczona, zarówno pomocą przy organizacji wesela, w trakcie i po :) Pani Menager Hotelu zawsze byla do dyspozycji i odpisywala na kazde moje pytanie w szybkim czasie. Niesamowicie pogodny personel, bardzo pomocny w każdej kwestii. Wspaniałe jedzenie-my mielismy okragle stoliki i jedzenie bylo w postaci szweckiego stolu-nikomu nic nie zabraklo, nawet jeszcze dostalismy do domu. Kelnerki byly wrecz niewidoczne, tak dyskretnie obslugiwanl stoliki. Dostalismy piekny apartament i tak nam sie spodobalo ze przedluzylismy pobyt o jeden dzien :) Śmialo moge powiedziec, że wesele bylo baaardzo udane o czym swiadcza tez slowa Naszych Gosc. Polecam każdej zakochanej Parze!
Moja ocena
Czarna Perła kategoria: Hotele
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
dodatkowe usługi: 6
 
lokalizacja: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie , bardzo miło przeczytać taką opinię , tym bardziej , że też mamy zaplanowane wesele w przyszłym roku w Czarnej Perle ...
Korzystając z okazji proszę o dobre rady i spostrzeżenia dotyczące organizacji uroczystości w Czarnej Perle .
Jednocześnie proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń na nowej drodze życia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry