Witam
Dlugo sie wachalem jaki warsztat wybrac w 3miescie.

Firm oferujacych tuning jest kilkanascie niestety powaznych zaledwie kilka (reszta to "fachowcy" ktorzy nawet nie wiedza jakim programem sie tuning robi).

Ceny rozne, zazwyczaj tam gdzie mozna dostac fakture sa wyzsze o polowe :)

Mam skode octavie z 2009r na nowym sterowniku i polowa tanich "tunerow" zrezygnowala tlumaczac sie brakiem mozliwosci wykonania uslugi. Podobno tego sterownika sie nie da.

Zostaly dwie firmy V-tech i TuneUp ktore stwierdzily ze podejma sie zadania. Kosztowo podobnie, w obu mozna dostac fakture. Niestety znajomy z podobnym silnikiem (2.0TFSI) mial problemy po chiptuningu Vtecha (malo KM i i nierowna praca) zdecydowalem sie po rozpoznaniu na forum Octavi skozystac z firmy TUNE-UP.
Zabieg trwal 4 godz, auto bylo mierzone kilka razy, Program na miejscu byl obrabiany (pokazano mi na laptopie nawet jak to wyglada). Wyniki po kazdym wgraniu byly mierzone i wprowadzano poprawki pytajac sie mnie o oczekiwania.
Wrescie gdy linie na wykresie byly ladne i rowne oraz wartosci z komputera poprawne wydano mi samochod.

Jestem bardzo zadowolony, widac ze ludzie tam pracujacy maja pojecie o tym co robia.

Nie