W Tym Salonie Fryzjerskim otrzymałam po raz pierwszy kompleksową opiekę nad moimi włosami.Mają tu kosmetyki najlepszych marek,które dobierają do moich włosów,nie tak jak w innych salonach-każdego tym samym 5 min i do widzenia.Tutaj pielęgnacja i dbanie o włosy to rytuał,wizyta trwa nawet 2h,cena warta tego bo włosy są błyszczące,piękne.Bardzo miły,profesjonalny,pomysłowy personel.Ja mam swojego ulubionego fryzjera pana Roberta.Farbuję już tutaj włosy ok pół roku,naturalną farbą,która nie niszczy włosów,kolor utrzymuje się bardzo długo, pokrywa moje siwe włosy.Moje włosy są co raz bardziej lśniące,nawilżone,zadbane,nie są już matowe jak zawsze,końcówki włosów są zdrowe, już nie rozdwajają się.Za każdym razem mam inną fryzurkę,raz włosy są kręcone,raz proste albo upięte, odpowiednio do okazji,a wszystko to w cenie usługi nie pobierają kasy za ułożenie fryzury jak w innych salonach.Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kosmetycznych,na których otrzymałam porady jak prawidłowo,codziennie dbać o włosy,otrzymałam próbki,VOUCHER na zakupy.Salon elegancki,a przy tym czyściutko jak w aptece.Wychodząc z tego salonu czuję się jak modelka na czerwonym dywanie.Bardzo dziękuję:)