Studio Vertigo

Fryzjerzy

Gdynia, Wielkokacka 4B/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monia - opinia wątek zamknięty Czy ktps wie co sie stalo z fryzjerem Markiem z Vertigo ??? :(
~Monia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2020

Mirosław - opinia wątek zamknięty Bardzo wysokie ceny., szczególnie dla mężczyzny, Strzyżenie maszynką.
~Mirosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Xenon - opinia wątek zamknięty Bez zarzutu, zarówno jakość usług, jak i obsługi.
~Xenon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Strzyżenie. wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie miałam tak źle ostrzyżonych włosów. Pani Ewelina prezentuje...
~Kobieta.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2019

Super salon polecam wątek zamknięty Zamieszczam ta opnie nie przypadkowo. Salon Vertigo to profesjonalizm i...
~Agnieszka Ramocka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

super salon polecam! wątek zamknięty Super obsługa!!! Panu Robertowi Bardzo dziękuję za śliczny kolor.Wyszedł...
~Żania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2018

Usługa u Pana Emila wątek zamknięty Do salonu trafiłem przeglądając opinie na Google. Znalazłem kilka bardzo...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

wszystko super, oprócz właścicielki wątek zamknięty O ile do obsługi przez zespół nie można się przyczepić, ponieważ są bardzo...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

opinia wątek zamknięty Miła obsługa, lecz strasznie brudno...
~klijentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2016

Bardzo dobry salon wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsluga, ceny wysokie ale za jakość trzeba płacić,...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2016

Świetny Salon wątek zamknięty W Tym Salonie Fryzjerskim otrzymałam po raz pierwszy kompleksową opiekę nad...
~Amolo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Duży plus na salonu! wątek zamknięty Jestem zadowolony, obsługa, wykonanie bardzo dobre. Cena może ciut wysoka,...
~Krakus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Odkąd trafiłam do tego salonu ( a właściwie do Roberta) nie wyobrażam sobie...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Fajny salon wątek zamknięty Salon ładny, niewielki, bardzo dobrze kosmetyki, świetny fotel z masażem do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

super! wątek zamknięty Chodze regularnie do Pani Eweliny, pani Ewelina zawsze wyczaruje na mojej...
~carola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2014

Nie polecam wątek zamknięty W dzień,w którym dokonałam ścięcia wszystko było ok,ale po umyciu w...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Super jakość! wątek zamknięty Mam kręcone włosy, długo szukałam fryzjera który mi je zetnie porządnie....
~AnnaR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Ze Studia Vertigo korzystam od około 6 lat. Bardzo profesjonalna i...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

najlepszy fryzjer na witominie wątek zamknięty vertigo i kelo to najlepsze usługi , panie mile , ceny niskie , mógłby być...
~xmarianna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry