Pan Doktor operowal mi bark. Po wypadku moj bark byl do tego stopnia nie do uzytku ze wypadal mi ze stawu doslownie przy kazdym, nawet najmniejszym ruchu. Szukajac pomocy bylem u lekarzy w Braniewie, Elblagu, Olsztynie, Warszawie, Poznaniu, lecz opinie ich pacjentow mnie nie zachecily. Wszyscy operowali starymi metodami, ktore czesto po prostu sie nie sprawdzaly, pozostawiajac pacjentow po operacji w stanie gorszym niz byli oni przed operacja. Ponadto okresy oczekiwania byly dlugie, natomiast prywatne operacje (mimo braku dobrych opinii) - bardzo drogie. Kiedy przez przypadek dowiedzialem sie o panu dr. Ostojskim natychmiast do niego zadzwonilem. Po konsultacji pan dr. udzieli mi wyczerpujacych informacji o stanie mojego barku i nowoczesnych sposobach jego leczenia. Kiedy zdecydowalem sie na operacje przydzielono mi pierwsz wolny termin na za tydzien w szpitalu w Koscierzynie. Jedyne koszty jakie ponioslem byly zwiazane z zakupem na wlasna reke "kotwic" , ktorych kasa chorych nie chciala zaplacic (ca 200 zl ). Dzis jestem 9 lat po operacji a reka jest jak nowa. Bez Doktora Ostojskiego bylbym kaleka. Polecam go z pelnym przekonaniem. To najlepszy specjalista w Polsce !