Roman Ostojski

Ortopedzi

Gdańsk, Konrada Guderskiego 2/VII

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renata pomorskie - opinia wątek zamknięty 3. Jak to jest możliwe, że gdy idzie się prywatnie, panie w rejestracji i...
~Renata pomorskie
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Artur wątek zamknięty Super ortopeda, sprawny zabieg, osoba której szukałem.
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

liczy si e tylko pieniadz wątek zamknięty 2 lata temu bylam u doktora w sprawie kolan ,mial zrobic corce artroskopie...
~danuta s.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Bardzo porządna jednostka:-) wątek zamknięty Trafiłam do doktora Ostojskiego po paru tygodniach bezskutecznego...
~Ala
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Rewelacyjny doktor :) wątek zamknięty Doktor Ostojski operowal mi biodro (endoproteza) i staw skokowy (...
~Kasia M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

Swietny czlowiek i lekarz wątek zamknięty Pan Doktor operowal mi bark. Po wypadku moj bark byl do tego stopnia nie do...
~Jakub Zurowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 października 2009

Polecam wątek zamknięty Doktor operował mi biodro. Po zabiegu i rehabilitacji czuję się dobrze, a...
~dagmara kwietniewska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Znakomity ortopeda wątek zamknięty 2 lata temu endoproteza biodra u mojego ojca , "staruszek fryga" aż miło, 2...
~Aleksander Wender
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

SUPER SPECJALISTA ! wątek zamknięty Kompetencja "wali na kolana". Wiem, bo byłam u killu. Doskonały fachowiec, a...
~Bozena Wysocka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

samantha - opinia wątek zamknięty Jestem po zabiegu rekonstrukcji więzadeł kolanowych wykonanej przez doktora ....
~samantha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 lipca 2008

zofia.arndt - opinia wątek zamknięty trudno ocenić pana doktora na podstawie wizyty trwającej 5 minut za 100 zł....
~zofia.arndt
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

Magdalena - opinia wątek zamknięty Z doświadczenia wiem, ze Pan dr znakomicie zna się nie tylko na kolanach...I...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Bardzo polecam wątek zamknięty byłam u doktora z dwójka dzieci,jedno z problemem bioder od urodzenia, drugie...
~Jola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2008

odpowiedż dla neglexi wątek zamknięty Każdą w tym najbardziej krytyczną opinie przyjmuję z uwagą i pokorą....
~Roman Ostojski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lutego 2008

neglexi wątek zamknięty dwie rozmowy o niczym przez telefon z przyjaciółmi podczas wizyty;...
~tata zuzi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Marian Olszewski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista.
~Marian Olszewski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 stycznia 2008

Znakomity fachowiec wątek zamknięty Jest madry, kompetentny, na kolanach zna sie najlepiej w tym kraju. Wart...
~Rafał
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 września 2007

Madzik - opinia wątek zamknięty Rzetelny lekarz, ktory nie boi sie wyzwań ( w sensie zawodowym)....
~Madzik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

18

wątków

do góry