Mało jest w trójmieście takich miejsc jak 63 gzie można dobrze zjeść, napić się fajnych koktajli i posłuchać DJa tak żeby można było przy tym porozmawiać. Ładny wystrój i miła obsługa no i brak dzieciaków.