Widok

Świętokrzyska Park

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, gdzie jest znacznie spokojniej niż w zatłoczonym centrum miasta. Tereny wokół osiedla świetnie nadają się do rekreacji na świeżym powietrzu. Jednocześnie okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Te znajdują się w sąsiedztwie osiedla.

Do centrum można dojechać samochodem, ale ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dołączam się do pytania. Również dzwoniłam do dewelopera, ale oni nic o zmianie nie wiedzą. A na budowie gołym okiem widać, że okna są zmniejszone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miloby bylo jakby sasiedzi zaczęli stawiac auta na swoich miejscach :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czybktos się orientuje jak opoznienie w b2 wygląda na dzień dzisiejszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy był by ktoś z państwa w stanie wysłać zdjęcia jak wygląda antresola w mieszkaniach na 4 piętrze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś dowiedział się czegoś w sprawie mniejszych okien? Na stronie LCC pojawiły się nowe zdjęcia i teraz dobrze widać, że okna zostały zmniejszone. Parter i I piętro mają pomniejszony otwór okienny o wysokość jednego pustaka. Widać to szczególnie na parterze, gdzie ściana jest z betonu, a tu otwór okienny jest pomniejszony o pustak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostalismy informację mailową, że okna zostały zmniejszone w celu latwiejszej aranżacji wnętrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat z tego powonniscie sie cieszyc. Okna w pierwszym budynku to kajkas porazka, osobiście wolalabym miec mniejsze okna przynajmniej parapety i firanki jakos by wygladaly.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak się mieszka w B1? Jakie macie oplaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ile oplaty nie sa zle. Tak wkoło syf, wystarczy przejsc klatka schodowa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również chciałabym zobaczyć jak wyglądają te antresole, ponieważ zastanawiam się nad zakupem takiego mieszkania, proszę o podesłanie zdjęć na maila natalia321111@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie rzedu są to kwoty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkanie ok. 45 m2... z ogrzewaniem i minimalną zaliczką na wodę ok. 350zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy umowie deweloperskiej.
Mieliście Państwo jakieś uwagi?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drodzy sąsiedzi, widzicie w jakim stanie jest klatka schodowa, woła o pomstę do nieba, nie mozemy tego tak zostawic zróbmy cos.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co z klatką schodową jest nietak? Można prosić o więcej szczegółów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miejsca są ponumerowane a i tak ciężko stanąc na swoim. Ważne, że jest gdzie zaparkować. Moje miejsc upodobały sobie ekipy remontowe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś się orientuje czy klatka zostanie wymalowana ponownie? Wygląda tragicznie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podłączam się do pytania :). Jak wygląda sytuacja na budowie B2? Nadrabiają opóźnienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwi mnie to, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby zamontować metalową blokadę na kłódkę swojego miejsca parkingowego. Przecież coś takiego kosztuje ze 300zł, a problem rozwiąże...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też miałam zadać to pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0