Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aimee - opinia Znajomość tematu. Jest dobrym radiologiem i bardzo kompetentna Pani Doktor.
~Aimee
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 listopada 2019

artroskopia stawu kolanowego Zabieg przeprowadzony rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2019

Konsultacje w ramach NFZ calkowicie niekompetentne wątek zamknięty Uwaga: Placówka nieprawidłowo wystawia recepty w ramach wizyt NFZ - bez...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 października 2018

Bardzo słaba organizacja wątek zamknięty Bardzo, bardzo słaba organizacja: 1. Nie można się dodzwonić. 2. Po...
~Artur
-

dodano: 24 września 2018

Polecam dr-a Mielcarka wątek zamknięty Dał mojej córce zdrowie. Wykonał laparoskopowo usunięcie potworniaka....
~Izabela
-

dodano: 4 lipca 2018

polecam !!!! wątek zamknięty Wszystkim kobietom, które przeżyły traumę podczas zakładania na żywca wkładki...
~Mila
-

dodano: 22 maja 2018

Gastroskopia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Miałam kilka dni temu gastroskopię bez znieczulenia u dr...
~Jola
-

dodano: 21 marca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękuję Panu Dr. n. med. Tomaszowi Gondek chirurg specjalista urolog i...
~J. K.
-

dodano: 25 listopada 2017

nigdy więcej wątek zamknięty Korzystałam z Państwa usług nie pierwszy raz.Jednak ostatni.Miałam robioną...
~MALWINA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2017

podziękowanie wątek zamknięty Minęło trzy lata gdy przebyłem operacje zastawek serca dostałem jedną...
~roman
-

dodano: 9 października 2017

Gastroskopia i kolonoskopia razem w narkozie. wątek zamknięty Taka impreza kosztuje 1150 zł + ew. badanie histopatologiczne. Powiem krótko,...
~Pacjent
-

dodano: 27 września 2017

Ortopeda dr Camilleri - swissmed - nigdy więcej wątek zamknięty Zarejestrowałam na NFZ 2-letnią córcię (po bilansie podejrzenie koślawości...
~mama
12

dodano: 28 czerwca 2012

Zawal wątek zamknięty Jako Pacjent tej Placowki Trudny Pacjent ... Opieka z*******a i to w kazdej...
~Stanislaw Beling
-

dodano: 20 lipca 2017

Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Jestem dzień po badaniu i szczerze polecam wykonanie tego badania w Swissmed,...
~Ania
-

dodano: 9 czerwca 2017

Tak powinna wyglądać opieka szpitalna w całej polskiej służbie zdrowia wątek zamknięty uśmiechnięty i fachowy personel, świetni lekarze specjaliści, czyściutko,...
~Darek
-

dodano: 17 maja 2017

Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Za kwotę 655 zł +65 zł za każdy wycinek dobadań (+5 zł za parking)...
~Bartosz
-

dodano: 1 lutego 2017

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Dziękuję za troskliwą opiekę przed i po zabiegu operacyjnym. Jestem pod...
~Monika
-

dodano: 7 listopada 2016

OPERACJA LASEROWA wątek zamknięty Zapłaciłam za operacje laserową .Za tydzień w sobotę miała być kontrola..Był...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2016

Gastroskopia po podaniu dormicum- strata pieniędzy 150zł wątek zamknięty zdecydowałam się na Swissmed ponieważ za dopłatą 150 zł, miałam otrzymać lek...
~Patrycja
1

dodano: 15 stycznia 2014

Profesjonalizm! wątek zamknięty Jestem po zabiegu kolonoskopii w znieczuleniu przeprowadzonym przez Panią...
~Lucyna Pacjentka
1

dodano: 12 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
127

77

wątków

do góry