Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kj - ocena Nie polecam, nie dosc, że zapłaciłam za zabieg kilanascie tys, to wyslali mi...
~Kj
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Karolina - opinia Rodziłam w Swissmedzie swojego pierwszego synka. Szpital super wyposażony....
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Wiesław P. - opinia Pan Doktor Mateusz Zamkowski to prawdziwy --profesionalista-- bardzo...
~Wiesław P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Magda M. - opinia Miałam wizyty u ginekologów dr. Inga i dr. Marek K., super specjaliści,...
~Magda M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Rodziłam w Swissmedzie w tym roku. Miałam robioną cesarkę. Chciałam rodzić...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Z całego serca chciałam polecić szpital Swissmed. W szczególności oddział...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Pat - opinia wątek zamknięty Sterdecznie polecam!! Bardzo się cieszę ze moje dziecko przyszło na świat w...
~Pat
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Szybki termin operacji,możliwość chirurgii 1 dnia co było dla nas dużym...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Aimee - opinia wątek zamknięty Znajomość tematu. Jest dobrym radiologiem i bardzo kompetentna Pani Doktor.
~Aimee
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

artroskopia stawu kolanowego wątek zamknięty Zabieg przeprowadzony rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Konsultacje w ramach NFZ calkowicie niekompetentne wątek zamknięty Uwaga: Placówka nieprawidłowo wystawia recepty w ramach wizyt NFZ - bez...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Bardzo słaba organizacja wątek zamknięty Bardzo, bardzo słaba organizacja: 1. Nie można się dodzwonić. 2. Po...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Polecam dr-a Mielcarka wątek zamknięty Dał mojej córce zdrowie. Wykonał laparoskopowo usunięcie potworniaka....
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

polecam !!!! wątek zamknięty Wszystkim kobietom, które przeżyły traumę podczas zakładania na żywca wkładki...
~Mila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Gastroskopia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Miałam kilka dni temu gastroskopię bez znieczulenia u dr...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękuję Panu Dr. n. med. Tomaszowi Gondek chirurg specjalista urolog i...
~J. K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

nigdy więcej wątek zamknięty Korzystałam z Państwa usług nie pierwszy raz.Jednak ostatni.Miałam robioną...
~MALWINA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

podziękowanie wątek zamknięty Minęło trzy lata gdy przebyłem operacje zastawek serca dostałem jedną...
~roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Gastroskopia i kolonoskopia razem w narkozie. wątek zamknięty Taka impreza kosztuje 1150 zł + ew. badanie histopatologiczne. Powiem krótko,...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Ortopeda dr Camilleri - swissmed - nigdy więcej wątek zamknięty Zarejestrowałam na NFZ 2-letnią córcię (po bilansie podejrzenie koślawości...
~mama
12

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

85

wątków

do góry