Widok

Sylwester 2007

Sylwester 2007 Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Sylwester 2007, 31 grudnia 2007 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

Ide :P:P mam nadzieje ze sie dobrze wybawie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

looking for Mike

szukam znajomków Mike'a z Londynu. Apeluję, nie pozwolcie mi rozpaczac w Nowy Rok! pomozcie mi skontaktowac sie z nim. moj mail: daysleeper83@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Cudawianki 2026 | Lato zaczyna się #wGdyni (7 odpowiedzi)

Lato zaczyna się #wGdyni - to prawda znana od lat. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już 27...

V Festiwal dla Życia w Gdańsku (8 odpowiedzi)

Już 21 czerwca 2026 roku zapraszamy do Gdańska na jubileuszową, V edycję Festiwalu dla Życia -...

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

do góry