Widok

Sylwester 2010/2011

Piszę do Was z zapytaniem, jakie macie plany na tegoroczna impreze sylwestrową :)

My zawsze chodziliśmy na domówki, a w tym roku chcielibyśmy gdzies wyskoczyć na coś zorganizowanego ze znajomymi , z jakims jedzonkiem i muzyką :)

Macie jakieś propozycje? Wiecie gdzie organizują jakieś mniejsze/wieksze 'bale' sylwestrowe ?

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawde fajna oferta, szkoda, ze to kawałek od Gdańska...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super oferta ta zlota dolina, my tez sie raczej zdecydujemy, bo lepszje oferty nigdzie sie nie znajdzie:) wiesz ile miejsc zostało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my zdecydowaliśmy się na Brodnicę Górną - obiekt wygląda super, miejmy nadzieję że będzie fajna zabawa...aha - i oczywiście niespotykana cena, bo w tym roku niektóre obiekty zdecydowanie w tym temacie przesadziły :)

http://www.zlotadolina.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my myślimy możne nad taką alternatywą "domówki" jak wynajęcie domku
np. http://allegro.pl/sylwester-sylwestra-domek-nad-morzem-tanio-i1318302832.html

tylko nie wiem czy ekipę zmontujemy
nawet na 4 osoby to 3 dni pobytu wychodzą 262,5zł/osobę plus żarcie i alko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe ;)
raczej wracamy, chociaż zastanawiamy sie nad noclegiem, bo nie jest drogo 60zł/os ze sniadaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BEIDZIE U mnie spac; P bo to okolo 1 km ode mnie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka a jak z powrotem/noclegiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chyba zawitamy w sopockiej Versalce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaleźliśmy bardzo tani wyjazd - http://narty-sylwester.pl/index.php/entries/show/1223 i chyba się na niego zdecydujemy ;-) Domówek mam już dosyć ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wybieramy sie do czardaszu do luzina fajny klimat no i oczywiscie ulubiona kapela równa sie zajefajna zabawa do rana.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla chcących spędzić tę noc trochę inaczej zapraszam do skorzystania z naszej oferty: http://www.vipsstars.pl/sylwester.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!My rok temu i dwa lata temu spedzaliśmy sylwestra w lokalu Pod Lipami w Bystrej. Jedzenie przepyszne i impreza super więc polecam tym którzy chcą spędzić sylwestra bliżej trójmiasta. Ponieważ trzeba próbować czegoś nowego to mycw tym roku ze znajomymi postanowilismy wyjechać na weekend do Jastrzębiej Góry. Wybór padł na hotel Faleza ( z polecenia koleżanki która juz tam była ale nie na imprezie więc w sumie nie wiemy co nas czeka). Najtaniej nie jest bo za pobyt 2 dniowy z balem za 2 osoby to wydatek rzędu 1200 zł. No ale cóz w końcu pierwszy małżeński sylwester ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. Chciałam dodac, że napewno nie będzie drogo, bo to będzie pierwszy Sylwester przez nich organizowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam całkiem nowy CLUB Malibu w Juracie znajduje się w Juracie na ul. Ratibora 27. Organizuję w tym roku pierwszego Sylwestra. Imprezy przez nich dotychczas organizowane sa na dobrym poziomie. Teraz będą tam Andrzejki i mozna się zorientować. Club jest połączony z Restauracją, która od wielu lat jest otwarta przez cały rok. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My idziemy ostatecznie do Hotelu Mercury w Straszynie...

Jest najtaniej , bo 194zł od osoby, napoje i alkohol bez ograniczeń, fajerwerki, konkursy w cenie, jedzonko sprawodzone bo kiedys znajoma tam robiła obiad weselny.... impreza na ok 120 osob.

Jedynym znakiem zapytania jest zespół, który tam gra.... zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mnie interesuje ten wątek.. bo też nie wiem, gdzie się wybrać na sylwestra... może kiedyś w końcu wybiorę się na jakąś naprawdę porządną imprezę... eh :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja sie bawie ze znajomymi w Gowidlinie w Villi Bezycer, impreza w stylu Ala Capone lata 30 z aktorami, Dj-em i kasynem wraz z krupierami, w prezencie kazda para otrzyma boa i kapelusz więc problem ewentualnego przebierania sie odpada. Bilety w porownaniu do innych miejsc wcale niedrogie 435 zł od pary;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w ogóle to jestem zdziwiona bo do sylwestra nie zostało dużo czasu a ofert jak na lekarstwo. Na trójmieście zawsze było dużo fajnych i nie drogich ofert a w tym roku to jakieś przegięcie 200zł to minimum ;) a gdzie oferty klubów studenckich jakoś nie uśmiecha mi się w sylwestra w domu siedzieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my sie chyba wybieramy tutaj :)

http://www.hotelmerkury.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry