Widok

Sylwester 2010/2011

Piszę do Was z zapytaniem, jakie macie plany na tegoroczna impreze sylwestrową :)

My zawsze chodziliśmy na domówki, a w tym roku chcielibyśmy gdzies wyskoczyć na coś zorganizowanego ze znajomymi , z jakims jedzonkiem i muzyką :)

Macie jakieś propozycje? Wiecie gdzie organizują jakieś mniejsze/wieksze 'bale' sylwestrowe ?

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos może słyszał o jakichś fajnych miejscach w stylu złotej doliny?Najlepiej w odległości do ok. 20-30km od Gdańska no i za rozsądną cenę, ja osobiście znalazłam jeszcze ofertę ośrodka wypoczynkowego Debrzyno k. Kościerzyny, cena z noclegiem 220zł, ale szukam dalej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam jeszcze taką ofertę http://www.lakeside.pl może kogoś zainteresuje, tylko nie podali dokładnego menu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiula podaj stronkę do tego ośrodka.
Ja osobiście także szukam ciekawych ofert na Sylwestra i albo nic ciekawego albo strasznie drogo...
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiula podaj proszę linka do tego ośrodka koło Kościerzyny-będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w Debrzynie, mi się tam nie podobało i ciężko dojechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A był ktoś może w Villa Bezycer na Sylwestra??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.debrzyno.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chyba spędzimy tego sylwestra na mieście, praktykowaliśmy to już kiedyś, np. w sopocie była super atmosfera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.sylwestrowy.pl/sylwester/we-dwoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź sobie oferty sylwestrowe na stronie http://www.sopothotele.pl/sylwester-sopot.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałam wczesniej polecam Sylwestra w Juracie. Byłam na Halloweenie i mi sie podobało http://www.club-malibu.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Bal sylwestrowy w Restauracji Żabusia 585562314 http://www.zabusia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry