Widok

Sylwester 2010/2011

Piszę do Was z zapytaniem, jakie macie plany na tegoroczna impreze sylwestrową :)

My zawsze chodziliśmy na domówki, a w tym roku chcielibyśmy gdzies wyskoczyć na coś zorganizowanego ze znajomymi , z jakims jedzonkiem i muzyką :)

Macie jakieś propozycje? Wiecie gdzie organizują jakieś mniejsze/wieksze 'bale' sylwestrowe ?

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam Kompleks Rekreacyjny Salino http://www.salino.com.pl tel 504 278 977
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku bylismy w hotelu Otomin teraz tez sie tam wybieramy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :)

jeszcze coś ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.agrotka.pl/?go=74&nstr=
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre imprezy i w dobrej cenie zawsze są w klubach studenckich ;) 2 lata temu na sylwestra byliśmy w klubie studenckim wysepka ( ds na polanki) było bardzo fajnie elegancko fajna muzyczka i klimat :) cenowo 80zł za osobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jakies propozycje :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka dobrze że taki wątek założyłaś bo ja tak samo jak ty cały czas na domówkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my właściwie co roku chodzimy na "bale", w tym roku postanowiliśmy zrobić u nas w domku sylwestra i będzie to bal przebierańców :) :) :)

polecam sylwestra min. w Almie II w Sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejrzałam te oferty, ale troche mnie zaskoczyły cenowo ;)

i licze na Was, ze polecicie fajne miejsce za dobrą cene ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://rozrywka.trojmiasto.pl/i.php?nazwa=sylwester&opis_inc=1
jest już troche ofert ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku bylismy na sylwestrze w stylu lat 30 stych:) http://www.cytrynowasofa.pl zabawa super, czekamy co wykombinują w tym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.hotelvictoria.pl/sylwester.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry