~lipton
91.200.32.*
(9 lat temu) 28 grudnia 2016 o 20:28
Ja nic nie wiem, ja mam 29 lat i raczej czuje sie młodszy, więc jakbym miał wybierać grupki młodsze i starsze to bym wybrał młodsze, ale kto chce iśc, jakie ma preferencje to nie wiem, chyba, że ludziska się określą:)
0
0