Widok

Sylwester

Jakieś pomysły na zabawę sylwestrową?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jeden dzień (albo i noc nawet, a co tam, jak szaleć to szaleć!) możemy zrobić miks fajnych i niefajnych, ja jestem w sumie trochę tolerancyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paula z Malwiną to już jest dwie osoby + Lipton to już ekipa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
+ dwie dziewczyny? ;) ja i koleżanka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jest już nas sporo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakis event sobie robimy na fb czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, gdzie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zrób event na fejsie czy tam grupę i podeślij linka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/events/219648121816163/

Ale nie wiem czy to dziala, bo ja to facebooka mam tylko dla grup :] Jak coś mam inaczej naklikać to napiszcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, ale co nie działa? Link działa jak go wklejam ;)
Jakiś błąd czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie też bym się może pisał, gdy wchodzi się w link to n fb wyświetla się taki komunikat "Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usunałem tamto i dodałem nowe, publiczne, może to był powód?
https://www.facebook.com/events/1481900761835165/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w jakim wieku będzie ta grupka i gdzie się wybieracie? Gdansk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic nie wiem, ja mam 29 lat i raczej czuje sie młodszy, więc jakbym miał wybierać grupki młodsze i starsze to bym wybrał młodsze, ale kto chce iśc, jakie ma preferencje to nie wiem, chyba, że ludziska się określą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam lat 25 i mógłbym jeszcze dołączyc do waszej grupki , razem z dziewczyną mogłbym być kolegą i koleżanką, wszyscy w podobnym wieku jestesmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 32 i też czuje się młodszy , i zdecydowanie wolę pójść gdzieś do klubu niż na domowke ...ale wybyliście już miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jest już jakaś grupa młodych wilków :)
Ja tam akurat lubie domówki, ale w gronie zupełnie niezjajomych to jest pomysł raczej nierealny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat domowki lubię ale w sylwestra szukam odskoczni czegoś innego dlatego wolę gdzieś się wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 28,a Malwina 18 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry