Widok

Sylwester

Jakieś pomysły na zabawę sylwestrową?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak my z żoną spędzamy go w Nocie = Nocne Oglądanie Telewizji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem za Gdańskiem, ewentualnie obrzeża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tam będę łoił ze stałą ekipą, i mie to lotto czy to sylwester czy weekend. Ale i tak wszystkiego naj dla was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Chętnie się przyłączę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam z Malwa odpowiada nam bardziej Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy link nie działa wczesniejszy tak ale nikogo tam nie ma
Zróbmy jakiś plan :

1) domówka czy plener ?
2) około ile ludzi ?
3) ściema czy nje ?
4) gdynia czy gdansk ?
5) numer kontaktowy czy zbiórka gdzieś ?

Szczerze wolałbym pub plener zimno
Pozatym będę jeździł sobie chyba autem tu i tam żeby więcej zwiedzić bym podjechał na jakieś lekkie piwo np
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta i link nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już znamy miejsce czy tak spontanicznie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dom z ludźmi ;)

https://www.facebook.com/events/1288364121223034/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Młodzież yhym ja 31 kolega 31 a koleżanka 29
Z tymże ja robię co mogę od wczoraj chory ; (
Ps my z Gdyni
W Gdyni podsiadlo, fisz emade i ktoś jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tak patrze to w plenerze jest tylko Big Cyc.
Chyba, ze ktos cos jeszcze widzi ;)
A gdzie sie spoktac? Hmm, ja jestem z Wrzeszcza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuu sama młodzież :P to gdzie w końcu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 28,a Malwina 18 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat domowki lubię ale w sylwestra szukam odskoczni czegoś innego dlatego wolę gdzieś się wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jest już jakaś grupa młodych wilków :)
Ja tam akurat lubie domówki, ale w gronie zupełnie niezjajomych to jest pomysł raczej nierealny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 32 i też czuje się młodszy , i zdecydowanie wolę pójść gdzieś do klubu niż na domowke ...ale wybyliście już miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam lat 25 i mógłbym jeszcze dołączyc do waszej grupki , razem z dziewczyną mogłbym być kolegą i koleżanką, wszyscy w podobnym wieku jestesmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic nie wiem, ja mam 29 lat i raczej czuje sie młodszy, więc jakbym miał wybierać grupki młodsze i starsze to bym wybrał młodsze, ale kto chce iśc, jakie ma preferencje to nie wiem, chyba, że ludziska się określą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w jakim wieku będzie ta grupka i gdzie się wybieracie? Gdansk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry