Widok

Sylwia Świątek - opinia

Pani Maja to wspaniała, radosna osoba, która potrafi zarazić dobrą energią każde dziecko. Syn był pod opieką p.Mai przez kilka doobrych lat, jako 3latek mówił ledwie kilka słów, wcześniej wszyscy specjaliści twierdzili, że "się rozgada"... Praca z synem na początku łatwa nie była, ale p.Maja ma niekończące się złoża cierpliwości i ochoty do pracy, co z miesiąca na miesiąc przynosiło rezultaty. Syn ma SLI (specyficzne zaburzenia językowe ), praca była więc przeogromna obejmująca wymowę, ale przede wszystkim brak słownictwa u dziecka, agramatyzmy, w późniejszym czasie problemy ze składaniem zdań i pełnych wypowiedzi. Terapia trwała kilka lat, oczywiście była też ciężka praca w domu, byli też inni specjaliści jak psycholodzy czy pedagodzy, jednak wiem, że to p.Maja miała największy wpływ na rozwój mowy mojego dziecka spośród wszystkich specjalistów. Pani Maja to nie tyllko logopeda, ale właśnie pedagog w pełnym słowa tego znaczeniu. Syn osiągnął naprawdę wiele dzięki p.Mai i obecnie praktycznie "nadrobił" zaległości językowe, które miał w stosunku do swoich rowieśników. Serdecznie polecam p.Maję w przypadku każdego problemu z mową! Pani Maju bardzo dziękujemy za pomoc :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pozdrawiam Victora i baaaardzo dziękuję ze te słowa. Mam banana na twarzy. :-) Maja logopeda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry