W grudniu spaliło mi się mieszkanie. Do wymiany trzy nie wielkie okna. Przedstawiciel przesympatyczny, profesjonalista,obsługa pań przez telefon w realizacji bardzo miłe. Usługa szybko zrealizowana , bo w ciągu chyba 3 tygodni... Ale jeden z trzech monterów wygadany krytykant. Obciosał mnie za spalenie się mieszkania, skrytykował i wciąż gadał przez telefon podczas pracy ...(Serce prawie mi pękło, bo spalenie przypadkowe, koszmary mam do tej pory, a gość prędzej gada niż myśli) Okna wstawione równo wg waserwagi, ale wysokość do parapetów wewnętrznych różna, ( jedno dobrze, drugie za nisko, trzecie za wysoko...Ja się na tym nie znam, nie patrzyłam im na ręce, ale mąż jak wrócił z pracy, to był "zawiedziony ") co trzeba było uzupełniać listwami maskującymi... Poza tym obrobienie okna ślicznie i po drodze uszkodzenia na klatce załatane po sobie, w mieszkaniu folia na podłodze żeby jej nie uszkodzić. Zostawiają porządek po sobie, zamiecione, gruz i inne takie zabrane i całkiem sprawnie czasowo . . Nie mogę powiedzieć złego słowa.
I tak polecam , bo okna są cuper i cena przystępna.