Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena nowy temat Profesjonalne przygotowanie i realizacja, czyli montaż stolarki w domu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 sierpnia 2024

Agnieszka - ocena super solidna firma. mega dbają o zadowolenie klienta. poprawiali nam montaż...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 maja 2024

gadget69 - ocena Miałem ostatnio okazję korzystać z usług serwisu. Po zamontowaniu nowego okna...
~gadget69
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 maja 2024

Katelyn - ocena Jestem bardzo zadowolona. Już drugi raz korzystałam z usług i wszystko...
~Katelyn
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Artur - ocena Okna są bardzo dobrze wykonane, widać, że wszystkie materiały użyte do ich...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 lutego 2024

Bogdan Łabęcki - ocena Miałem po ponad 3 latach od zakupu potrzebę wyregulowania wszystkich okien....
~Bogdan Łabęcki
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 lutego 2024

Grzegorz - ocena Ekipa pana Dawida zwolinskiego godna polecenia bardzo rzetelnie wykonana...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 lutego 2024

Dominika - ocena Ekipa Pana Zwolińskiego dwukrotnie spisała się doskonale przy montażu. Dobry...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 stycznia 2024

Joanna - ocena Odradzam. Do wyboru miałam dwie firmy które miały podjąć się wymiany okien w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 listopada 2023

Mmm - ocena Chciałam zamówić wymianę okien ,wszystko ok tylko panu który wymierzał okna...
~Mmm
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Martyna Lewicka - opinia Polecam GFO i montaż przeprowadzony przez Pana Zwolińskiego i jego ekipę w...
~Martyna Lewicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2023

Krzysiek Łoński - opinia Firma godna polecenia, dbałość o klienta, profesjonalne doradztwo, pomiary...
~Krzysiek Łoński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2023

Krystian - opinia Polecam ekipę Pana Dawida Zwolińskiego. Rzeczy niemożliwe robią od ręki a na...
~Krystian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Joanna - opinia Regulacja drzwi wejściowych oraz balkonowych przebiegła bardzo sprawnie. Pan...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2023

Ania Karkocha - opinia Chciałabym serdecznie podziękować Panom montażystom- ekipa Zwoliński(Trąbki...
~Ania Karkocha
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2023

dominika - opinia myślę że lepiej nie lekceważyć negatywych ocen Firma jest dla mnie...
~dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2023

Henryk - opinia Zespół pana Dawida bardzo sprawny..realizacja montażu okien...
~Henryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Maciej - opinia Jestem bardzo zadowolony z usług GFO. Bardzo miła obsługa. Doradca pan...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Gosia - opinia Montaż kilku okien dużych gabarytów odbył się na prawdę profesjonalnie....
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Marcin S. - opinia Chciałbym wyrazić swoją opinie na temat montażu okna balkonowego w dniu...
~Marcin S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

39

wątków

do góry