Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszne dania kuchni polskiej wątek zamknięty W ubiegły weekend miałam przyjemnosc (bo była to naprawdę prawdziwa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Przepysznie! wątek zamknięty Kelnerka poleciła nam na przystawki raki w maśle. To był strzał w 10! Jadłam...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Polecam na randkę wątek zamknięty Jedna z najlepszych restairacji w Sopocie, pięknie położona. Idealne miejsce...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

moja ulubiona restauracja w Sopocie wątek zamknięty jak w temacie - jesli juz nie gotuje sam i chce wybrac się z żoną do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Obiad z rodziną wątek zamknięty Restauracja bardzo przypadła mi do gustu. Nie dość, że danie były przepyszne,...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zorganizowaliśmy Komunię syna w Symfonii Smaków 09.06.2018. Mamy bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Pyszne wykwintne jedzenie w pięknym otoczeniu! wątek zamknięty Polecam to miejsce , wybaliśmy się z grouponu i zaskoczyło nas niesamowicie....
~Iwona Rusiecka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Wysoki poziom wątek zamknięty Symfonia Smaków to moim zdaniem restauracji na poziomie. Dania prezentują się...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Urodziny w Symfonii Smaków wątek zamknięty Z okazji rabatu urodzinowego odwiedziłam Symfonię Smaków z chłopakiem po raz...
~Kasia.M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Miejsce które warto odwiedzić wątek zamknięty Zacznę od plusów - sezonowe menu, wyszukane połączenia smakowe, dobrze...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Niebo na talerzu wątek zamknięty Dania serwowane w Symfonii Smaków są niesamowite. Wyjątkowo podane, z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

wrócimy! wątek zamknięty Byliśmy, spróbowaliśmy, wrócimy! :) Pięknie tam u Was, a dania przepyszne i...
~alicjam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

rewelacja! wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce w Sopocie, które warto odwiedzić! Pyszne i aromatyczne...
~kama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry