Widok

Syndrom przemocowy

Żalek, bolszewicki poseł na Sejm wczoraj wyzywał protestujących niepełnosprawnych od zwyrodnialcow, tłumacząc dlaczego nie wolno dać im do ręki pieniędzy.
Dziś przyszedł do nich z kwiatami przepraszając za swoje słowa.

Jest to przypadek dla psychiatry wymagający natychmiastowej terapii.
Bolszewik Żalek prezentuje bowiem typowe zachowanie dla prześladowcy stosującego na codzień przemoc wobec osób, które ocenia jako słabsze.
Rzecz niestety odbywająca się codziennie w patologicznych rodzinach : dziś wyzywam, jutro przychodzę z kwiatami.

Wątpię, aby dzisiejszy gest wynikał z jakiejs refleksji.
Przemoc dla Partii Bolszewickiej to raczej kwestia światopoglądu.
Pamiętamy, ze Partia Bolszewicka była przeciw ratyfikowanej przez Rzad Premier Ewy Kopacz konwencji antyprzemocowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Żalek, bolszewicki poseł na Sejm wczoraj wyzywał protestujących niepełnosprawnych od zwyrodnialcow, tłumacząc dlaczego nie wolno dać im do ręki pieniędzy.
Dziś przyszedł do nich z kwiatami przepraszając za swoje słowa."

Typowa reakcja polityka, który po chwili namysłu uznał że posunął się daleko za daleko. Teraz próbuje minimalizować straty.

"Jest to przypadek dla psychiatry wymagający natychmiastowej terapii.“

To zupełnie jak ty.

"Bolszewik Żalek prezentuje bowiem typowe zachowanie dla prześladowcy stosującego na codzień przemoc wobec osób, które ocenia jako słabsze.
Rzecz niestety odbywająca się codziennie w patologicznych rodzinach : dziś wyzywam, jutro przychodzę z kwiatami."

Zapewne wiesz to z własnego doświadczenia. W końcu pozna swój swego.

"Wątpię, aby dzisiejszy gest wynikał z jakiejs refleksji."

Słusznie. To ewidentnie próba minimalizowania strat.

" Przemoc dla Partii Bolszewickiej to raczej kwestia światopoglądu."

Po czym wnosisz?

"Pamiętamy, ze Partia Bolszewicka była przeciw ratyfikowanej przez Rzad Premier Ewy Kopacz konwencji antyprzemocowej."

Czego twoim zdaniem to dowodzi?

Właśnie zmarnowałem cenne pięć minut mojego życia na to żeby wykazać że jesteś idiotą. To było łatwe. Sam się podkładasz.
Ale nie martw się. Twoje przydu*asy zaraz zaczną jazgotać w twojej obronie. To powinno poprawić ci nastrój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kolejna "analiza" żałosnego Crossa nad wypowiedzią oponenta. Próba podjęcia tematu szybko u niego kończy się atakiem ad persona. Zamiast przyznać rację Skyowi w potępieniu takich tępych Żalków, stanowiących swoiste standardy myślowe w ekipie rządzącej, woli on ślęczeć nad laptopem o 2 w nocy, próbując pastwić się nad wypowiedzią Skya. Konwencję, o której wspominsz, Polska podpisała za czasów premiera Tuska, pomimo sprzeciwu polskiego kościoła katolickiego. PIS początkowo chciał się z niej wycofać, lecz podtrzymał decyzje Tuska. Trzeba być kanalią, by nie rozumieć słuszności protestu w Sejmie, ludzi którzy poświęcają całe swoje życie dla opieki nad swoimi bliskimi, dla których polskie państwo nie znajduje choćby minimalnego wsparcia, pozwalającego na godną egzystencję, rozdając tymczasem miliony złotych na nagrody i wyrównania dla swoich, fundację Czartoryskich, rejs Kuśnierewicza na krzywy ryj. To samo państwo hojną ręką rozdaje miliony dla cwaniaczka Rydzyka, "biznesmena" w sutannie, drenującego kieszenie starców. A wystarczyło by nie kraść.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoria dowodzenia wg @forumowego onanisty :

Najpierw dowód :
>To zupełnie jak ty.
>Po czym wnosisz?
>Czego twoim zdaniem to dowodzi?
>Zapewne wiesz to z własnego doświadczenia. W końcu pozna swój swego.

Teraz teza :
>Właśnie zmarnowałem cenne pięć minut mojego życia na to żeby wykazać że jesteś idiotą.

Na koniec podsumowanie, które zawsze towarzyszy fantazjom @forumowego onanisty
>To było łatwe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Próba podjęcia tematu szybko u niego kończy się atakiem ad persona."

Ad personam kmiotku. Znów nie udało się zabłysnąć co? A teraz do rzeczy. Jesteś w stanie wskazać gdzie poza niniejszym wątkiem atakuję was personalnie używając obelg? Was personalnie a nie to co i jak piszecie dodam dla uściślenia? Czy tylko pieprzysz od rzeczy jak twój kolega? Niniejszego wątku nie wliczam bo postanowiłem zniżyć się do waszego poziomu i zacząć was obrażać. W końcu sami od długiego czasu radośnie obrażacie wszystkich mających inne poglądy próbując metodą powtarzania kłamstwa przekonać czytających że to wy jesteście obrażani.

"Teraz teza :
>Właśnie zmarnowałem cenne pięć minut mojego życia na to żeby wykazać że jesteś idiotą."

Pisząc to co piszesz udowadniasz że miałem rację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Pisząc to co piszesz udowadniasz że miałem rację.

Brawo, @forumowy onanista przeprowadził właśnie dowód w stylu :

"jest tak, a nie inaczej, bo ja tak twierdzę i to udowania, że miałem rację."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O znowu! Napisałeś kolejny post i kolejny raz zrobiłeś z siebie idiotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z mojej strony koniec rozmowy z tobą tutaj.
I tak dziwię się sobie, że tyle czasu poświęciłem takiemu gościowi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

do góry