Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jestem zadowolona wątek zamknięty Robiłam badania w październiku 2017. Panie w recepcji ...do wytrzymania....
~Irena P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam. Szybko, sprawnie. Przemiłe pielęgniarki.
~Malgo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Badanie wykonane szybko, sprawnie. Miła obsługa.
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Dodzwonic sie masakra wątek zamknięty Gorzej niz w przychodni nfz .... Albo zajete albo nikt nie odbiera . Pani w...
~...
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego laboratorium wątek zamknięty Z usług tej firmy korzystałam kilkakrotnie i niestety często zdarzało się, że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Życzliwie wątek zamknięty Mieliśmy problem z pobraniem dziecku wymazu z gardła po południu, tu się...
~gaba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Szbko, sprawnie i mi ło wątek zamknięty Polecam, miałam stracha, a nawet nie wiedziałam, że tam nie używają...
~Meg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

POLECAM wątek zamknięty Polecam, bardzo miła obsługa, profesjonalnie, szybko. Po obdzwonieniu prawie...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

telefon do laboratorium to jakis zart wątek zamknięty Bylam w sobote zrobic dwa badania- na jednym szczegolnie mi zalezalo, bo od...
~agusssiaaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

nikt nie odbiera - nie mam jak sie umówić wątek zamknięty DWA NR TELEFONU, CZŁOWIEK CZEKA I CZEKA I PŁACI ZA ROZMOWĘ I CZEKA I NIK NIE...
~tOMASZ
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

cos strasznego... wątek zamknięty Potwierdzam poprzednią opinie odnosnie kontaktu tel - cos strasznego!.Panie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

nikt nie odbiera telefonu wątek zamknięty Dzwoniłam na wszystkie dostępne numery, zgłasza się automat, prosi żeby...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

uwaga na laboratorium wątek zamknięty Dwukrotnie wykonane badania krwi wykazaly nieprawdziwa liczbe plytek...
~Izabela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

33

wątków

do góry