Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - ocena Rejestracja przebiegła dość szybko. Pobranie krwi w miarę też gdyby nie...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Dorota - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Przy okazji wykonywania rutynowych badań poprosiłam o odpłatne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Hanna - opinia wątek zamknięty Nie polecamy Na testy antygenowe zgłosilismy sie cala rodzina. Formalności...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Teresa Bulczak - opinia wątek zamknięty Bardzo nie polecam.Na wynik czeka się 40 godz. Materiał pobrany do testu PCR...
~Teresa Bulczak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Klient - opinia wątek zamknięty Bardzo nie polecam. Wynik testu błędny. Zrobione testy w innych placówkach...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

opinia wątek zamknięty Wykupiłem w Synevo test antygenowy przed podróżą zagraniczną. W momencie...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Coś wspaniałego! Pobieranie krwi łącznie z rejestracja nie zajęło więcej niż...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Była klientka - opinia wątek zamknięty ... Obsługa niewykwalifikowana, wszystko trwa bardzo długo w porównaniu z...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

kobieta przed operacja - opinia wątek zamknięty Wraze nia ok ale wyniki Tsh nieprawidłowe :( ,powtórzone tez nieprawidłowe (6...
~kobieta przed operacja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Kola - opinia wątek zamknięty W niedzielę, gdzie laboratorium powinno być czynne od 8.00 godz. Pani...
~Kola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wyniki badan nie zgode z oczekiwaniami, ktore byly podane w momencie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty To najlepszy punkt pobrań, na który trafiłam :-) Szczególne wyrazy uznania i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Specjalne Pojemniki wątek zamknięty Chciałabym wyrazić swoją opinie na temat tego, zez musiałam zmienic pojemnik,...
~Ala
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Jeżeli idziecie na pobranie wątek zamknięty krwi z niemowlęciem nie polecam Pana w okularach których tam pracuje, nie...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

nie polecam wątek zamknięty wykupiłam badanie poprzez portal swisslab. miało być szybko i bez kolejek....
~anonimowa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

banda amatorow wątek zamknięty po odebraniu wynikow badan przez internet w raporcie mozna bylo przeczytac...
~z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Recepcjonista bez kompetencji, cwaniakuje podczas rozmowy, jest opryskliwy i...
~Świer
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Polecam jak najbardziej ! wątek zamknięty Korzystam od wielu lat z usług laboratorium i zawsze wychodzę zadowolona....
~Mama 2 dzieci
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

jestem zadowolona wątek zamknięty Robiłam badania w październiku 2017. Panie w recepcji ...do wytrzymania....
~Irena P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

32

wątków

do góry