Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł Rzepecki - opinia Doskonała obsługa tranzakcji;)
~Paweł Rzepecki
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Magdą Szabelską to profesjonalizm na najwyższym poziomie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Mateusz Lubocki - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Magda to czysty profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt i...
~Mateusz Lubocki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Anna BM - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Szybka i fachowa obsługa. Pani Magdalena...
~Anna BM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wspolpraca z Szabelska Nieruchomosci okazala sie bardzo owocna i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Magda L - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Pani Magda nie dość , ze przesympatyczna , z ogromnym...
~Magda L
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Dariusz - opinia wątek zamknięty W ostatnich dniach udało mi się szczęśliwie przeprowadzić transakcję...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz miałam okazję współpracować z agencja i się nie zawiodłam. Pani...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Agnieszka Kamińska - opinia wątek zamknięty Pani Magda jest super profesjonalna a sprzedaż mieszkania pod jej szyldem to...
~Agnieszka Kamińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Pani Magda towarzyszyła mi w procesie kupna mieszkania - od samego początku...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Mieszkanie - rynek wtórny wątek zamknięty W maju 2018 zakupiłam mieszkanie z oferty Pani Magdy. Dogrywanie zakupy z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Pani Monika zaangażowana i profesjonalna. Bardzo pomocna, rzeczowa, dba o...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Super! wątek zamknięty Super! Profesjonalizm, świetne lokale pokazane na długo przed innymi...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Współpracowaliśmy panią Moniką Chmielińską z agencji Szabelska Nieruchomości...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Zakup Domu porzez Agencję Szabelska Nieruchomości wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z Agencji Szabelska Nieruchomości, Bardzo...
~Tadeusz oraz Gabrierla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Kontakt ekspresowy, zawsze oddzwonienie i odpowiedź na maila. POLECAM wątek zamknięty Kontakt ekspresowy, zawsze oddzwonienie i odpowiedź na maila. POLECAM
~Andzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

polecam !!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam, wszystko załatwione sprawnie i bez większych problemów.
~leszek d.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Polecam Agencję Nieruchomości Szabelska. Bardzo dobry kontakt, profesjonalna...
~Błażej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Zadowolona klientka :) wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się tak z fantastycznym biurem nieruchomości ,Pani...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Super doradztwo, super profesjonalna obsługa (szczególnie Pani Monika:)...
~sem
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

37

wątków

do góry