Widok

Szach-mat antyszczepionkowcy!

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się, czy lobby antyszczepionkowe dobrowolnie zrezygnuje ze szczepionki na Koronawirusa (jak już powstanie). Mamy teraz symulację w realu do czego może prowadzić brak szczepień.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 11

Masz raczej porównanie, przygłupie, trywialnej odry, choroby wieku dziecięcego do przechorowania, do prawdziwej choroby i realnego zagrożenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22

Jeśli o mnie chodzi to raczej zdecydowałbym się na przekaszlenie i przegorączkowanie tego. Nie jestem w grupie ryzyka. Dla premiera Morawieckiego i ministra "społeczeństwo chce płacić bezgotówkowe" (my wszystko fersztejen) kasa musi się zgadzać i będziemy terenem eksperymentu technologicznego zwanego 5G.

Ilustracja 1

https://www.youtube.com/watch?v=3PrrU2afwy4

A Belgia nie bedzie.

Ilustracja 2

https://www.speedtest.pl/wiadomosci/5g/bruksela-bez-5g-pem/

No nie mam pewności, czy WHO traktuje nas jakoś inaczej niż tych biednych Murzynów z Afryki. Słupsk, Radom czy nawet warszawska Praga to w końcu taka trochę Afryka Środkowa.

Ilustracja 3

https://www.gosc.pl/doc/2297468.Szczepionka-bezplodnosci

I pozdrawiamy Billa Gatesa dziękując za Windowsy i wszystko
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Fajne te artykuły, bez żadnych przypisów jak jakieś powieści fantasy (którymi są) :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

to jes wlasnie argumentowanie anytszczepionkowców pytasz o koronawirsua a dostajesz odpowiedz ze 5G xD
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jestem antycośtam tylko nie lubię przymusu. I chcę żeby o dzieciach decydowali rodzice a nie państwo. Chcesz to się nawet na grypę sezonową szczep. Wolna wola. A 5G nie nawiązywało do szczepionek tylko to było o tym, że jak się ma budżet domknąć to bydło będzie elementem eksperymentu. Czy technologicznego czy medycznego to jeden kij. Bo medycznego to już jesteśmy odkąd prezydent podpisał ustawę o rozszerzeniu obowiązkowych szczepień, w tym kilku nieprzebadanych jeszcze rzetelnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Łapiąc wirusa, oczywiście też nie poddasz się kwarantannie, bo nie lubisz przymusu?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale po ile te szczepionki? To jakaś zorganizowana akcja? Chyba nie będę zainteresowany, bo już mam jedną

https://www.youtube.com/watch?v=7_NkImXDFII
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W jakich artykułach są przypisy? Artykuły mają to do siebie, ze są... artykułami a nie pracami naukowymi. Gość Niedzielny jest a przynajmniej bardzo długo był najbardziej poczytnym tygodnikiem w Polsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

wolę zachorować niż się zaszczepić, lepiej niech opracują skuteczne lekarstwo, te szczepionki to złoty biznes - bez przyczyny Trump nie rzucał miliardami Niemieckiej firmie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Do anty anty-szczepionkowcy. w mozg sobie najlepiej wbij szczepionke jak dla Ciebie to takie cudo. Ja mojemu dziecko podalam jedno szczepienie- musialm potem wezwac pogotowie. wiec pieprzenie ze szczepienia nie maja efektow ubocznych zostawc dla siebie bo ja na wlasnym dziecku niestety te effekty uboczne widzialam. Poza tym nie wiem czy wiesz ale malo sczepien dziala cale zycie, wiec wszyscy powinni byc ciagle chorzy bez cokilkuteniego ponownego szczepienia bo wiekszosc szczepien przeprowadza sie w wieku dzieciecym. dajcei ludziom zyc- chcesz sie szczepic- prosze bardzo ale jak ktos nie chce to daj mu do tego prawo. Przeciez twoja wspaniala szczepionka i tak Cie uchroni od choroby - wiec po co masz sie stresowac.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie ma sprawy. Ale wara wam potem od innych. Najlepiej zamieszkaj w jakimś rezerwacie, skansenie czy jaskini. Oby z dala.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Hehe. Szczepionka na koronawirusa będzie ostatnią jaką weźmiesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Hehe"
Uwielbiam Twój śmiech ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry