Widok

Szach mat dla ludzkości - zakazany film, który w skrócie opisuje plan globalistów

"Szach dla ludzkości". Film, który w 11 minut tłumaczy o co chodzi w tzw. "wielkim resecie". - https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/?fbclid=IwAR1jbJC-PfmxNKrHVAcwhfeKeK5Idj6Er575yKbYWds3WmrpLvSJg1TQF1s
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co możemy zrobić na poziomie osobistym- punkt 4 bardzo,bardzo ważny,ale bardzo trudny do wykonania dla większości.Niestety.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co możemy zrobić?
Nie otwierać linków od Świat zwariował, szczególnie z takim badziewiem :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Czy dziś lipiec 2022 nadal podtrzymujesz swoją opinię , nadal nie wierzysz że ten film pokazuje plany globalistow ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten film powstal 8 lat temu i wszystko sie sprawdza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ten film powstał 8 lat temu. Był, jest i nadal będzie zawsze "aktualny", bo zawarte w nim przesłanie można określić jednym słowem - anarchia.
Być nieposłusznym dla jakiejkolwiek władzy, to główne zalecenie dla odbiorcy. Nie ważne, czy w Polsce rządzi Tusk, czy Kaczyński, a w USA Obama, Biden, czy Trump. W każdym zakątku świata, wszystkich i wszystko negować.
Świat zwariował i jemu podobni proponują nam chaos.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

wladza dziala zgodnie z postanowieniami elit, ktore ich sponsoruja. Wszystkie kraje sa zadluzone w prywatnych bankach, to zadluzenie wprost galopuje, rzadzacy nie sa w stanie sie z tego wydostac. Dodatkowo tworzony jest sztuczny kryzys z powodu wirusa o nieznanym pochodzeniu, ktory wywoluje chorobe podobna do grypy (xD!) i zamyka sie gospodarke. Przeciez jakby nawet byla wojna to gospodarka musi zarabiać i generować zyski a tu ja zamykają w czasie pokoju (xDx2)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oczywiście nie zgadzam się z powyższymi tezami, ale... pytanie jest ciągle otwarte.
- Co proponujecie w zamian?
- Nic, chaos
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to akurat dobe pytanie. Co w zamian
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolność? Ty myślisz że zamknięta gospodarka przez rok i kolejne 4 lata do 2025, jak ogłosił schwabz na światowym forum ekonomicznym? Pamiętasz kryzys z 2004? To przy tym co nadchodzi to ziarenko. A co w zamian ? Wolność która niedługo ci zabiorą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powtarzasz slogany, to raz.
Po drugie wolność jest celem, którego nikt nie neguje. Według mnie ograniczenia związane z koronawirusem są koniecznością i nie są ograniczeniem ogólnie pojętej wolności człowieka. Jeżeli jednak uważacie, że ogólnie pojęta wolność człowieka jest zagrożona, to proszę wskazać sposób (drogę), aby wolność utrzymać. Decyzje podejmuje wybrany w wolnych wyborach rząd. Nawiasem mówiąc opozycja nie kwestionuje kierunku, a jedynie ma zastrzeżenia do samego wykonania. Wy proponujecie przeciwstawianie się tym decyzjom nic nie oferując w zamian.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szkoda, że anonim. Mądrego miło poczytać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Według mnie ograniczenia wiązane z koronawirusem są koniecznością

Według ciebie. I masz pełne prawo tak uważać i nawet to głosić.
Według mnie, pandemiczne ograniczenia są całkowicie nieskuteczne a zatem i bezcelowe. Czyli ograniczają moją wolność, nie dając nic w zamian. I również mam pełne prawo tak uważać i to głosić. Co więcej, moje twierdzenia, w przeciwieństwie do twoich, poparte są licznymi dowodami empirycznymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Misiek, Ty patrzysz przez pryzmat siebie samego i dlatego pchasz ksomatą łapę między drzwi a futrynę.
Dawaj te "empiryczne dowody". Liczne! Byśmy mogli wzruszyć gęsi puch w poduchach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

W tym wątku nie chodzi o to, czy pandemiczne ograniczenia są skuteczne, czy nieskuteczne. Chodzi o to, że ktoś nawołuje do nieposłuszeństwa, tym samym do anarchii. Ja akurat tej władzy nie wybierałem, ale wybrali ją obywatele mojego kraju większością głosów. Jeżeli masz lepszą propozycję na walkę z pandemią, to wskaż siłę parlamentarną, która uzyska większość w sejmie i przegłosuje odpowiednie ustawy ku twojemu zadowoleniu. Jeżeli nie masz siły sprawczej, to podporządkuj się woli tej większości, bo żyjesz w społeczeństwie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ileż można fabrykować dowody?
Teoretyczne wyssane z palca i/lub wirtualnego śmietnika to bułka z masłem, ale i empiryczne ;) to w obecnych okolicznościach przyrody, pumpernikiel z wiejskim serkiem.
Ps
Musi srebrniki nie zgadzają się ;) (?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jem so(e)ry. Ser pleśniowy...
http://youtu.be/6EUh3R_a_zE
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Społeczeństwo mamy ynteligentne, wyedukowane i elokwentne,....
Mnożyłby zalety w nieskończoność, po prostu ;)
https://youtube.com/watch?v=IuUaAdlbqV4&feature=share
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No przecież wszystko można
http://youtu.be/t8lnCA8PHJM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam. To było poniżej krytyki.
Zamaluję "infantylniową" farbą.
Bez odbioru
http://youtu.be/oerwijS1JOc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry