Szafran i Miód

Bary Catering Bistro

Gdańsk, Marynarki Polskiej 163

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena Łoboda - Imrpesariat 34art.pl - opinia nowy temat Bardzo polecam firmę "Szafran i miód". Korzystamy regularnie z ich usług i...
~Magdalena Łoboda - Imrpesariat 3
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 stycznia 2022

Adam - opinia nowy temat Smacznie , sprawnie , bardzo dobrze izolowane pojemniki , długo utrzymały...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 stycznia 2022

Joanna - opinia Goście byli zachwyceni! Firma rzetelna, godna polecenia.
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 grudnia 2021

ZuzaB - opinia Pysznie i w dobrych cenach. Minusik za brak możliwości zamówienia dania bez...
~ZuzaB
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 grudnia 2021

Ela Urban - opinia Zamówione dania był pyszne , gorące , ładnie podane i dostarczone na czas ,...
~Ela Urban
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 września 2021

Adam - opinia Znakomity catering! Korzystałem z zamówienia na imprezę domową (obiad i...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 września 2021

Krysia - opinia Z czystym sumieniem mogę polecić catering od Szafran i Miód. Organizowałam...
~Krysia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2021

Joanna - opinia Obsługa miła i kompetentna. Potrawy przyjechały gorące i smaczne ,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 czerwca 2021

Robert - opinia Zamawiałem menu na przyjęcie komunijne z dostawą do domu. Wszystko pyszne,...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2021

Dawid - opinia Zamawialiśmy catering na komunię. Jedzenie bardzo smaczne, goście zadowoleni....
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2021

Kasia - opinia Bardzo dobre jedzenie zawsze przychodziło świeże i ciepłe. Super obsługa in...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2021

Marcin - opinia Zrobiliśmy komunię świętą syna, wszystko było pyszne, podane sprawnie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2020

Krzysiek - opinia Polecam! Super jedzenie, pyszne, świeże, pięknie podane. Świetna obsługa,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Angelika - opinia Wszystko rewelacyjne - kontakt z firmą, oferta a przede wszystkim jakość....
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2020

Ja - opinia wątek zamknięty Super Wspaniałe Smaczne Tanie Super Wspaniałe Smaczne Tanie
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Zorganizowanie imprezy okolicznościowej było strzałem 10
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Bardzo, Bardzo polecam wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem Cateringu! Miła i bardzo profesjonalna obsługa,...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2018

Catering na spotkanie biznesowe.. wątek zamknięty Gorąco polecam catering od Szafran i Miód ze względu na ceny, jakość, smak i...
~Artur
1

dodano: 5 września 2017

Catering na Komunię wątek zamknięty Skorzystaliśmy z cateringu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej naszej...
~Grzegorz i Izabela
-

dodano: 31 maja 2018

Finger food dla wymagających! wątek zamknięty Poszukiwałem firmy oferującej finger food na drobną, oficjalną okazję (do 15...
~Pawlik
-

dodano: 23 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry