Widok

Szalone nożyczki

Szalone nożyczki Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Szalone nożyczki.
Salon fryzjerski Szalone nożyczki prowadzony przez mistrza grzebienia i rzecz jasna nożyczek, Tonia, słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza - morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu, dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci.
I tu do akcji wkraczają... ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Byłem na próbie. Spektakl jest naprawde udany. Przemyślany reżysersko, ciekawa scenografia :-). Bardzo interaktywny, publika ma wpływ na fabułe i na koniec spektaklu. Bardzo mi sie podoba koncepcja, że spektakl trwa od momentu otwarcia drzwi wejściowych dla publiczności do samego końca. Podczas przerwy, na scenie dzieją się ciekawe, niekiedy śmieszne rzeczy. Fabuła nadzwyczaj banalna a tak wciąga, że traci się poczucie czasu.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mometu zakończenia - super. Dobry żart, dobre tempo, dobre wciągnięcie publiczności. Zakończenie jeszcze nie do końca dorobione - aktorzy muszą się jeszcze "wyrobić" w roli. Jeszcze mocniej zaatakowałbym publiczność przed i w przerwie spektaklu (chyba nie powinno się jej wypuszczać do holu). Czasem mam zastrzeżenia do gry, widać, że aktorzy woleliby śpiewać, ale polecam z czystym sercem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na jakiej zasadzie można było dostać się na próby z publicznością?

Czy jest to spektakl muzyczny?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

niestety nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

?

a jak dzis bylo? wybieram sie w srode...;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudo

Świetny spektakl, fantastyczna gra aktorów, zstanawia mnie dlaczego taka niska średnia ocen.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAAA

Bylem na premierze widzialm... SWIETNE REWELACJA i wszystkie słowa bliskoznaczne !! Cudo !!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

bylam dzis.. naprawde super ! polecam isc w tygodniu... na dwie godziny zapomnialam o swiecie codziennym! bosk rafal i pawel!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

naprawde warto !!!!!i ide jeszcze raz !! mam niedosyt :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialne!

2 godziny świetnej i wciągającej zabawy! Tonio i pani Dąbek absolutnie rządzą!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szalone nozyczki

super, polecam bardzo!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA

Byłam i na próbie i na premierze i potem jeszcze kilka razy,tego nie da sie opisać!!!Gratulacje dla aktorów którzy muszą na kazdym spektaklu odpowiadac na pytania, które czasami są irytujące,BRAWO dla was jesteście świetni!!!!Wspaniała gra Magdaleny Smuk, Pawła Bernaciaka,Bernarda Szyca!!!!Wielkie ukłony dla Rafała Ostrowskiego Który prowadzi całe śledztwo,co nie jest łatwe bo musi miec kontrole nad publicznością!Pani Iwona Konieczkowska tez świetnie poradziła sobie z nową rolą,ciekawa jestem jak by zakończyła spektakl:) No i na koniec kilka słów oTomaszu Więcku po prostu REWELKA,jego gra aktorska za kazdym razem mnie zaskakuje,taki dobry aktor nie powinien sie marnować w teatrze muzcznym,on powinien grac w filmach dobrze wyrezyserowanych i o dobrej fabule:) Pozdrawiam cała załoge Szalonych Nożyczek i życze kazdemu z osobna sukcesów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

niekoniecznie

rzeczywiście pomysł ciekawy, ale czegoś gdyńskiej wersji zabrakło. Przede wszystkim dobrej gry aktorskiej. Pochwała tylko dla pani Iwony. I czemu - jeśli wierzyć opisom są 3 wersje zakończenia - aktorzy zagrali wersję, która im pasowała (moredercą koniec końców została Basia), a nie tą, którą wybralła publiczność (oK. 70 % głosowało za Wurzlem). Czyżby tylko tą mieli przećwiczoną? Za końcówkę duży minus.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

spoiler

na przyszłość ostrzegaj przed uajwnianiem fabuly i psuciem zabawy potenajcalnym widzom!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto zobaczyć

Znakomicie poprowadzony spektakl, świetne kreacje aktorskie. Szczególnie wielkie brawa dla Pawła Bernacika, Bernarda Szyca i Iwony Konieczkowskiej-Jończyk, ale uznanie należy się calej ekipie. Podziwiam umiejętność zapanowania nad publicznością i wielką cierpliwość panów śledczych dla (niekiedy) małolotnych wypowiedzi widzów. Szalone nożyczki były dla mnie relaksem i świetną zabawą mobilizującą równocześnie do refleksji, jak to przewrotnie z tą winą i winnymi na tym świecie jest... Polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szalone nożyczki

Spektakl genialny!!! Cudowna gra aktorów, zwłaszcza rola Tonia,zagrana przekomicznie:) Ubaw jest niesamowity. Możliwość udziału w śledztwie to super pomysł!!! Z chęcią bym poszedł jeszcze raz bo to nigdy nie jest do końca ten sam spektakl. Aktorzy w drugiej połowie improwizują (wychodzi im to świetnie).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zobaczyć

Dwie godziny naprawdę dobrej zabawy i przy tym jeszcze myślenia. Naprawdę warto sie wybrać i zobaczyć tę sztukę - jest po prostu inna. Wielkie brawa dla aktorów w niej występujących zwłaszcza dla Pana Pawła i Pani Iwony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

do kinga

bylem kilka razy za kazdym razem bylo inne zakonczenie wiec nie mow ze nie ma innych zakonczen a tak naprawde nie bede komentowal twojej wypowiedzi bo nie ma sensu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

do kingi ktora zdzardza zakonczenie

naprawde to jest swinstwo zdrzadzac na takim portalu zakonczenie sztuki, jelsi nawet to jest jedna z kilku wersji. WIEEELKI MINUS dla pani i pozalowania inteligencji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

!!

Byłem już 3 razy ( 2x Wurzel; 1x Barbara - wczoraj właśnie ;) ) i na pewno nie był to ostatni raz :P czekam na finał Tonia ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
:) hhhhh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem entuzjazmu

Nie rozumiem, skąd te pełne euforii opinie... W zasadzie kierowana nimi wybrałam się na spektakl i...cóż, zawiodłam się. Humor trochę zbyt prosty i banalny, interakcja z publicznością zdrowo kulejąca,czasem nawet odsłaniająca sztuczność całej,hm,zabawy i niedopracowanie scenariusza.Miała byc farsa, to i była.I nawet przejaskrawione humorystycznie role fryzjerów nie ratują całej sztuki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie dla teatromanow

Szkoda pieniędzy, zła gra fryzjerki i gościa od antyków. Przedstawienie momentami nudne i niesmaczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze zagrane:) Zabawny scenariusz:) Wartka akcja:)

Polecam!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

szalone nożyczki

SUPER TYKO TAKIE SPEKTAKLE :) :) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żenujący spektakl

Dlaczego wszystkim podoba się płaska, nieudolnie grana farsa?
Brak pomysłu i porażająco słabe dialogi.
"Big Brother" to przy tym szczyt finezji.
Humoru brak. Stracone 2 godziny. Widownia zadowolona i "standing owation" na koniec. Patrzyłem na to jak przybysz z Marsa.
Dzxisiaj zmarł Gustaw Holoubek ...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18

i ja się z Tobą zgadzam. Dialogi banalne, wszystko przewidywalne. rząd wyżej siedziała rodzinka z chłopcem w wieku na oko 9 lat i tylko on się śmiał z głukowatych sytuacji- jedym słowem poziom dla dzieci z podstawówki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

!!!

Mi sie osobiście bardzo podobał, dawno się tak nie uśmiałam... A skoro ktoś uznaje to za żenadę to powinien sprawdzić w słownik co znaczy "poczucie humoru" bo chyba go nie ma...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

każdy ma inne poczucie humoru, spektakl ewidentnie dla widza, który potrafi się śmiać tylko z amerykańskich głupawych komedii niskiej kategorii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

trudno powiedzieć

spektakl oceniam na 4. dobry scenariusz, ale niestety gra fryzjera- Tonia dość na słabym poziomie. Trochę nie podobał mi sie żart naśmiewania się z homoseksualstów chociaż nie powiem też sie śmiałam. Bardzo podobała mi sie forma zaangażowania widzów w całą zabawę, wreszcie coś innego. Jednak aktor grający fryzjera musi jeszcze popracować nad swoją rolą, bo jest sztuczny, wiem, że rola miała być przerysowana, ale jednak powinien ją zagrać lepiej. Ogólnie polecam, ale jest to spektakl na raz.Duże oklaski dla Basi- fryzjerki oraz Pani Dębskiej. Super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Świetne!!!

Szczerze nie rozumiem tej oceny. Dla mnie spektakl na 5. Gratulacje dla aktorów. Fryzjer - rewelacja, jak i Basia i Pupcia, zresztą pan Michał też i reszta. Śmiech był od początku do końca. Niektórzy wręcz płakali ze śmiechu, a chyba o to chodzi w tym przedstawieniu. Jak dla mnie jeden z lepszych na Małej scenie. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na wesoły wieczór.
I proszę nie doszukujmy się tu czegos więcej niż zabawy, a ona była świetna.
Bardzo fajnie dobrane dialogi, wszystko dopracowane, śmieszny dowcip, dobry kontakt z publicznością.
Na pewno pójdę jeszcze raz!

A może tak przy okazji wie ktoś kiedy pan Więcek zagra coś dużego na dużej scenie?
Ciągle mam w głowie Draculę ale od tego czasu cisza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

superrrrrrrr!

byłem wczoraj i dawno sie tak nie nasmiałem !!polecam poprostu bomba ! aktorzy rewelacja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Doskonała zabawa

Byłam w minioną sobotę na spektaklu. Świetna rola aktorska pana Pawła Bernaciaka. Bardzo dobry pomysł, by widzowie decydowali o rozwoju akcji. Polecam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Petycja

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3552

Petycja o spektakle popołudniowe w TM.

A na nożyczkach byłam po raz drugi w październiku i muszę przeznać, że podobało mi się trochę mniej niż w maju, no ale pewnie kwestia tego, że za drugim razem już nie ma takiego "zaskoku". A tak poza tym uważam, że spektakl jest świetny i chcę zobaczyć inne końcówki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Szalone nozyczki"

Już dawno nie byłam na tak dobrej sztuce współczesnej. Dużo humoru, zaskakujących akcji.
Możliwe 4 zakończenia sztuki w zależności od widzów.
Rewelacja! Gorąco polecam - szczególnie mieszkańcom Bojana,Chwaszczyna i Gdyni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo!
super rozrywka!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szalone Nożyczki

Nigdy nie lubiłam chodzić do teatru aż pewnego dnia siostra zapytała czy chcę z nią na to iść poszłam i tak mi się spodobało że poszłam na to jeszcze 4 razy i uwielbiam chodzić do teatru ,a zwłaszcza na tą sztukę!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

...

Najwidoczniej nie preferujesz tego typu humoru. Farsy mają to do siebie, ten specyficzny żart, który nie na wszystkich działa. Dla Ciebie stracone 2 godziny a dla innego 2 godziny, które zapamięta na długi czas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze raz

Byłam pierwszy raz na "Szalonych nożyczkach" w Zielonej Górze. Pójdę jeszcze raz do Muzycznego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Jak czytam takie komentarze to aż mi się śmiać chce. Jeżeli ktoś to czyta, to prosze się zastanowić kogo słuchać jakiego kolwiek krytyka, którzy twierdzą, że spektakl jest ten na najwyższym poziomie, czy kogoś takiego kto , przepraszam najmocniej, ale najwyraźniej nie zabardzo wie o co chodzi. Mogę tylko powiedzieć, że mi przykro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja byłam w krakowie i jestem zachwycona! Wszystko zalezy od aktorów ii.....od publiczności. Naprawdę się mocno ubawiłam! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny, śmieszny, super

Rewelacyjne przedstawienie. Ubawiłam się na tym niesamowicie. Ode mnie 5 pkt.
Polecam gorąco, bo naprawdę warto.
Byłam raz i już nie mogę się doczekać kiedy pójdę raz kolejny.
Rewelacyjny fryzjer :) Reszta też ok. tylko mała uwaga do dyrektora teatru i Pana Więcka - PROSIMY BARDZO, BARDZO O ROLE DLA PANA NA DUŻEJ SCENIE I TO GŁÓWNE, bo cały czas w myślach mamy Draculę, ach...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaje

Jak dla mnie spektakl jest świetny. Dużo zabawy i smichu. w sumie najbardziej urzekł mnie Tonio i Edward. Ogólnie cała akcja jest pełna skomplikowanych zagadek, które rzecz jasna są do rozwikłania bardzo proste.
Pod koniec bardzo dobrze grający swoje role aktorzy wspaniale improwizują.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

poziom tej wypowiedzi odzwierciedla poziom tego spektaklu: gra aktorska, dialogi naprawdę bardzo słabo i banalnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

JAK DLA MNIE TO REWELACJA POSZLABYM 2 RAZ
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Świetny spektakl! Szalenie zabawny, niewymuszona gra aktorów (szczególne brawa dla Basi) i doskonały pomysł z wciągnięciem widzów do zabawy w szukanie mordercy. Pomysł ten wymagał od aktorów improwizacji, w czym celował Toni i Dominik :) Brawo!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

:)))

Bosko, cudnie i wspaniale! Podziwiam aktorów za wspaniały refleks, poczucie humoru i trzeźwość umysłu. Trzeba nie lada czujności i bystrości, aby nie dać się zamotać odpowiadając na pytania z widowni (sorki, ale pytania - nie zawsze mądre!). Zwłaszcza, że niestety niektórzy widzowie byli tak skupieni na trzymaniu ręki w górze, że nie słuchali innych i powtarzali pytania, które już padły.
Wszyscy aktorzy byli rewelacyjni, ale mnie szczególnie urzekł pan Więcek, czyli pan "Fioletowy" :)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

DOSKONAŁOŚĆ

POLECAM!!!!!!!!!!Świetna zabawa,nieprzewidywalne zwroty akcji i w ogóle niczego w ww spektaklu nie da sie przewidzieć.Stratą jest nie zobaczyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

:)

Wybieramy się w czwartek na ten spektakl z dwoma klasami;D mam nadzieję, że będzię świetnie;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Super spektakl! Naprawdę polecam. Faktycznie przez te 2,5 godziny można zapomnieć o świecie i po prostu świetnie się bawić.
Genialny pomysł, żeby zaangażować publiczność w tą grę. Coś zupełnie innego niż zwykłe przedstawienie - tu wszystko może się zdarzyć, ale wiele zależy od tego jak rozrywkowa publiczność się trafi :)

ps. Gratulacje dla Tonia za świetną grę!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

KAPITALNE

Jeden z lepszych spektakli na jakich w życiu byłam.
Można się śmiać do łez,
dlatego Paniom polecam przyjść bez makijażu;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

POLECAM !!!! Świetne!!!

REWELACJA !!! Dwie godziny dobrej zabawy....fantastyczny Tonio i cała RESZTA bez wyjątku...
P.s. Tylko czemu Pani Dąbek nie oddała perfum...???")
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Można było o to zapytać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

refleksja przyszła po czasie...niestety :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczna zabawa,brawurowa gra aktorów

Widziałam ten spektakl wystawiany przez teatr Kwadrat, było to jakieś 8 lat temu. Wtedy podobało mi się,ale nie zachwyciło. Sztuka wystawiona przez gdyński zespół po prostu mnie oszołomiła. Fantastyczne dialogi, niejednokrotnie improwizowane w zależności od sytuacji, wspaniała gra aktorów. Każdy z bohaterów ma tu swoje 5 min.Mam wrażenie, że to przede wszystkim talent aktorów nadał tej sztuce lekkość, humor,wartką akcję i masę śmiechu...Brawo!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

RACZEJ NIE

a ja nie polecam. Po tak pozytywnych opiniach postanowiłam wybrać się na ten spektakl i czuję się rozczarowana. Humor banalny i przewidywalny. Prosty humor potrafi być zabawny ale niestety nie ten. Postać fryzjera Tonia zdecydowanie przerysowana. Bardzo dobrze za to swoją rolę grała Dorota Kowalewska jako Pani Dąbek. Pierwsza część spektaklu jak dla mnie dość nudna, jedynie pod koniec zrobiło się dość ciekawie jak zaangażowano publiczność. Druga część zdecydowanie lepsza, dobrze nawiązany kontakt z publicznością, odpowiedzi aktorów na pytania publiczności bywały zabawne.

p.s. czekam na "Kolację dla głupca" z Tyńcem i Fronczewskim :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

zdecydowanie nie przerysowana

Czy u nas w Polsce wszyscy muszą nazywać każdą barwniejszą postać przerysowaną? Postać Tonia rewelacyjna. Zachowanie aktora, mimika, gesty i rozmowy z publicznością na 6. I Edward również świetny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA

Bardzo ciekawy spektakl, doskonała gra aktorska, przednia zabawa - ehh, najchętniej poszłabym raz jeszcze - więcej takich przedstawień proszę a aktorom i reżyserowi dziękuję za przemile spędzone 2,5 godz :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy będą następne spektakle? Niestety przegapiłam termin, aby zakupić bilet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka lat temu już to wystawiali , naprawdę warto uczestniczyć w tym spektaklu.
Gorąco polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam!!

Byłam jak grali jeszcze w Elblągu, spektakl przezabawny chętnie obejrzałabym po raz drugi. polecam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dwie części

spektakl ma jak gdyby dwie części, z czego pierwsza wieje nudą i schematami, ale druga jest CUDOWNA, kiedy aktorzy zaczynają improwizować nie można się nie śmiać. Dobrze spędzony czas, z wiecznym uśmiechem na ustach. polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szalone nożyczki - trzy bilety sprzedam teatr muzyczny 18.12.2015 godz. 19

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Byłam wczoraj, rewelacja!!!
Nie rozumiem skąd tak niska średnia. Spektakl prześmieszny, postacie naprawdę udane, w trakcie przerwy nikt nie wypadł z roli, Basia była boska!
Widać, że przygotowanie świetne - ciekawa jestem czy i kota by przynieśli jakby było trzeba :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie dzisiaj byłam. Super odstresujący i wciągający spektakl. Obsada ,,bomba". Tonio absolutnie rewelacyjny. Polecam !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby

Po bardzo, bardzo długim czasie wybrałem się do teatru. Fabuła sztuki banalna lecz dobre tempo i ogólnie niezła gra aktorów pozwala wciągnąć widza. Co prawda winnym okazał się ten najbardziej podejrzany, ale to nie mój scenariusz. Byłoby ponad 2 godziny świetnej zabawy gdyby … gdyby nie prostackie, polityczne "wycieczki", od których chciałem się właśnie oderwać idąc na tę sztukę. Nie chodzę za darmo na żadne wiece polityczne a jednak chytrze wciągnięto mnie abym za nie płacił.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

zawiedziona

Scenariusz banalny , dość pogmatwany, na początku nudnawy. Niepotrzebne aluzje polityczne, komedia jest dla rozrywki a nie refleksji politycznych. Pytania padające z widowni coraz dziwniejsze i nic nie wnoszące. Finał naiwny i rozczarowujący. Plus dla aktorów za kreacje, widać , że gra sprawia im przyjemność i bawią się razem z publicznością - gratulacje!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Serdecznie polecam

Bardzo pomysłowy kryminał :) Polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko dla Artystów

Sztuka banalna, być może wina przekładu, akcja rozwleczona, momentami wręcz nudna, aluzje polityczne niepotrzebne i obliczone na niskie instykty. Winię za to reżysera/ dyrektora do spraw artystycznych. Na szczęście gra aktorska rewelacyjna, wielkie brawa dla Artystów, wszyscy absolutnie świetni
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ach te "Szalone nożyczki" to termin często uzywany przez moją bylą

fryzjerkę kiedy spieprzyła mi fryzurę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słabe

Komedia ale poczucie humoru słabe i banalne, jak idę do teatru to nie lubię słuchać o polityce i LPG, nawet w teatrze urabia się ludzi jak mają myśleć, szkoda. Ale to tylko moje zdanie, może ktoś inny będzie zachwycony.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szalone nozyczki

Bardzo słabe, spektakl dla dzieci i młodzieży raczej niż dla dorosłych, na widowni prawie samo liceum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kultura

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Rodzinne piekiełko (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rodzinne piekiełko . Spektakl komediowy "RODZINNE PIEKIEŁKO" Kto nigdy...

Kora. Boska (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kora. Boska . Kora. Boska O Matki Boskie, które u boku Kory (Katarzyna...

do góry