Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Drogo i słabo wątek zamknięty Po pierwsze drogo a po drugie wcale nie dobrze. Zjadłem połowę tylko dlatego...
~michu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Na zamówienie czekałem 55min. W miedzy czasie w lokalu było 3 klientów . Zero...
~futurama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Nie rozumiem sensacji. wątek zamknięty Bardzo przeciętne jedzenie, za dość wysoką cenę. Za pierwszym razem wziąłem...
~ZM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Ogolnie to przecietnie wątek zamknięty A wstapilem na pulled beef.... ### zadko mozna spotkac Ale ze mieso bylo bylo...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Bleee wątek zamknięty Jestem tak rozczarowana jak nigdy. Zachęcona super reklama pojechałam...
~Zk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Bez szału wątek zamknięty Specjalnie wstąpiłam do tego miejsca zachęcona opinią z trojmiasto.pl, ale...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Jedzenie pycha ale... wątek zamknięty Same kanapki (z wieprzowiną) chyba najlepsze, jakie jadłem w kategorii...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Dobre burgery słaba wentylacja wątek zamknięty Byliśmy się najeść zamówiliśmy 4 burgery 1 hawajski z sosem egzotycznym...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Mdło wątek zamknięty Zamawiałam burgera przez pyszne.pl, dotarł ciepły, w całości. Niestety,...
~Burgermania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Nie powala wątek zamknięty Smaczne, ale za taką cenę można znaleźć lepsze lokale. Warto wstąpić wtedy...
~Bajom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Swietne burgery wątek zamknięty Mieso jest niewątpliwie sekretem tego lokalu. Kto raz sproboje nie będzie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Smacznie ale koszmarna wentylacja wątek zamknięty Plusy - Fajny pomysł, smaczne burgery zarówno mięso jak i dodatki oraz...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

. wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, współpracują z kurhausem w kwestii menu alkoholowego;)
~ZM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Na stronie portalu informacja o super promocji, której nie ma. wątek zamknięty Rzekomo burgery w cenie 5 zł przy zakupie frytek. Oferta do kwietnia....
~Zoja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Mięso to podstawa wątek zamknięty Jest to zdecydowanie obowiązkowe miejsce na mapie Trójmiasta, Świata i okolic...
~Mati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Bardzo fajne miejsce na gastronomicznej mapie Gdańsk ! wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam ! Jadłem burgera z serem pleśniowym i szarpaną...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Mega Buły! wątek zamknięty Jestem tu już któryś raz i za każdym razem jest mega! Moim zdaniem powinno...
~SztosBurger
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Bardzo smacznie! wątek zamknięty Świetne mięso, smaczna bułka i szybka obsługa. To jest to czego oczekuje od...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry