Szczekot Serwis

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Spokojna 22A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uczciwy i porządny serwis wątek zamknięty Dla mnie to bardzo dobry serwis. Byłem tutaj już dwa razy z naprawami mojego...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

wszystko super wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, szybko i za normalną cenę, nie szuka na siłę napraw,...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

brak profesjonalizmu wątek zamknięty Samochód był umówiony na konkretny dzień na konkretną godzinę i na konkretną...
~zbulwersowany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Rzeczowi ludzie nie naciągają jak w autoryzowanych stacjach wątek zamknięty Faceci znają się na rzeczy, naprawiaja tylko to co niezbędne i nie nacjągaja...
~TM
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

nie polecam wątek zamknięty Przyjechałem ze swoim Peugeotem aby zapytać czy podejmą się wymiany...
~pezociarz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Kapitalny serwis wątek zamknięty Polecam serdecznie Szczekot Serwis ! Bardzo miła obsługa i fachowe podejście...
~Jack
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

O d czasów z Orłowa wątek zamknięty O d czasów z Orłowa, kiedy w blaszaku uzyskiwałem super service. Teraz na...
~Jerry D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

... wątek zamknięty Totalnie nie polecam! Panowie najpierw kilkakrotnie naciągneli moją matkę,...
~BARTOLINI BARTŁOMIEJ HERBU ZIELO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

GH - opinia wątek zamknięty Właściciel to niekompetentny papudrak. Nie ma pojęcia o pracy mechanika....
~GH
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

POLECAM wątek zamknięty Bardzo fachowy warsztat. Rzetelna naprawa i do tego zawsze w terminie....
~Wawer
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

polecam wątek zamknięty super warsztat! właściciel jest konkretny, terminowy, rzeczowy a co...
~romanobrodi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam ten warsztat!!! Pojechalem tam gdyż słabiej hamowało mi...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry