Widok

Szczepionka do selektywnej eksterminacji. Ciekawa teoria.

Przez szczepionkę wprowadzimy receptor które wytworzy pewne białko bramkę do przyjęcia tego zmodyfikowanego wirusa V i rozsiejemy na przykład w Warszawie .( połączy się wtedy sztuczny wirus V z bramką V) to wtedy wymrą tylko ludzie przypisani do wirusa z białkiem V pozostali będą zdrowi tak to działa bramka v i wirus v muszą być kompatybilne ze sobą aby to zadziałało .to jest szatański plan. po to jest ta szczepionka która ma być wszczepiona wszystkim od wiosny 2021 roku.
Korona wirus bez bramki nie może zaszkodzić to jest tylko zastraszenie aby zaszczepić wszystkich . jeśli im się to uda to, już jest pozamiatane .
atak na polaków będzie się odbywał przez selektywne wszczepienie syntezę różnych białek ( Bramek Y,X,Z,W, V )
Po zaszczepieniu selektywną szczepionką nie będzie odwrotu
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jeśli selekcja miałaby być selektywna, to różni szczepieni powinni dostawać różne szczepionki.
Koniecznosć wyboru określonej szczepionki w zależności od pacjenta z pewnością zastanowiłaby przynajmniej część z ogromnej rzeszy pracowników medycznych, która musiałaby być zaangażowana w szczepienia. Niezwykle trudno byłoby ukryć ten fakt.
Poza tym, po co aż taka komplikacja? Selektywną eksterminację można przeprowadzić w znacznie prostszy sposób, co zostało już w historii kilkukrotnie sprawdzone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

anonim : próbujesz nawiązać polemikę z czołowym absolwentem uczelni Darwina. To szczególnie upośledzony brakiem rozumu fanatyk spiskowych teorii. Tytuł "naukowy" ten świr zdobył z pracy na temat : "implementacja nanorobotów z wykorzystaniem obowiązkowej szczepionki na Covid 19, uaktywnianych przez sieć telefonii G5 w celu samozagłady."
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Żebyś się nie zdziwił, jak spiskowe teorie staną się faktem.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

To już nie nanoroboty, a selektywna szczepionka z białkiem bramką? Co będzie.dalej? Czynnik, który będzie zdrowych ludzi zamieniał z zombie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ten czynnik jest w użyciu od dziesięcioleci.
Kiedyś nazywał się "telewizją". Teraz doszedł "internet" ;]
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedmiotem ciekawych badań może być proza życia dnia powszednieg takiego darwinisty. Mam na myśli absolwenta uczelni Darwina. Jak sobie taki osobnik radzi z egzystencją w świecie pełnym spiskowców, receptorów enzymów E,K i zniewalajacych fal. Na domiar tego, co po niektórzy deklarują otwartą głowę na takie ciekawostki. Bynajmniej nie zamkniętą ciemiążkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

a ja się zastanawiam, kiedy czytam takie teorie, po co ktoś miałby to robic ? Co takiego chciałby osiągnąć ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

No ale cały świat by spiskował i robił ta zagłade?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie kieruj się logiką w próbie racjonalnego uzasadnienia bzdur Darwinistów. Po prostu, traktuj ich jak świrów, mniej lub bardziej groźnych. Jednym z nich jest Kaczyński, paranoik.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

chociazby z nudow w drugiej kolejnosci z checi robienia z ciebie wala i w zwiazku z nieograniczanym bogactwem checia dorownania Bogu i decydowaniu o zyciu i smierci...czyste zlo nie ma wytlumacznia...kotynuacja Stalina i Hitlera juz kiedys to bylo...ludzie obudzcie sie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

co ty bredzisz kolega ci to wyjasnil jak krowie na rowie a ty swoje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

i kolego nie spodziewaj sie ze to bedzie jedna szczepionka bedzie dwa razy do roku szczepienie z roznymi bialkami abc xyz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że nikt nie pracuje nad szczepionką przeciwko głupocie. Na razie Tobie i temu tam, Świat zwariował mogę zaproponować tylko puknijcie się w łeb
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wiem czy jestes specjalista ale dokladnie o tym mowia lekarze naukowcy ta nowa szczeionka ma w pierwszej kolejnosci dezaktywowac nasze systemy imunologiczne jedyna bron na wirusy i pandemie po szczepionce beda prawdziwe pieknie to kolega wyjasnil...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A skad naukowcy lekarze moga wiedziec co nowa szczepionka ma robic jak tej szczepionki jeszcze nie ma. No i jak ktos juz zapytal co z nanorobotami aktywowanymi 5g? To juz one nas nie bwda zabijac? Aaaaa juz wiem po prostu 2 roznych miliarderow sie zalozylo kto lepszy sposob na zaglade wymysli. No tak pewnie jest, obudzcie sie wlaczcie myslenie i inne takie texty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super, a ziemia jest płaska, a na księżycu są tajne bazy kosmitów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://youtu.be/ej0toqdj7bg
Plan jest w toku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponawiam wątek selektywnej szczepionki. Poruszałem go 6 miesięcy temu i pewnie przez wielu byłem uważany za foliarza. Jak widać wiele teorii spiskowych stały się faktami i nie ma powodu, aby ta o selektywnej szczepionce też nie stała się faktem. Analizując materiały na temat podobnie sztucznie wywołanej pandemii w 2009 roku, plan kryminalistów polega na powolnym zabijaniu milionów ludzi pod pozorem szczepień. Aby ten proces usprawnić i w pełni kontrolować, będzie (przepraszam, już jest) wprowadzony system paszportu zdrowotnego. Osoby, które nie będą chciały poddać się eksterminacji, będą szykanowane i karane finansowo. Witajcie w NWO.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

od 19 lat moja praca jest zajmowanie i opieka z ludzi niedorozwinietych/ uposledzonych, Evangelicka Fundacja mamy przeszlo 1000 pacjentow i moge dlugo i duzo o czasie wirusa wam opowiadac, wiem jedno zeby dalej wykonywac moja prace ktora kocham musze sie zaszczepic, ofocialnie nie ma przymusu ale zwiazki zawodowe napisaly nam Mail ze mamy to widziec jak szczepienie odry, ktore trzeba miec, jesten naprawde zalamana bo wiem ze nie bede mogla tu pracowac, nie chodzi o pieniadze tylko o przywiazanie do tych ludzi i pracy (akurat mam nocke) mamy kredyt na dom ale powiedzialam mojej rodzinie ze nie damy sie oznaczyc diablowi. poczytajcie o lucyferazie wszystko pasuje-pozdrawiam wszystkich trzymajmy sie i sie nie klucmy!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak Cię zwolnia idź do sądu. Przywroca i jeszcze zaplaca odszkodowanie. Szczepionka nie byla testowana na dzialanie z lekami, nawet apapem czy aspiryna. Najprawdopodobniej powoduje też bezpłodność kobiet prowadząc do odrzucenia wlasnego lozyska. Nigdy w historii nie użyto jeszcze szczepionek rna, mamy do czynienia z próba przeprowadzenia eksperymentu medycznego na milionach jesli nie miliardach ludzi w krótkim czasie. Jeszcze będzie za to Norymberga
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przed chwilą w radyju podali, że Polska planuje zakup 62 mln szczepionek, których podanie będzie oczywiście "całkowicie dobrowolne".
Co oznacza, że rząd już teraz przewiduje, że "dobrowolnie" przyjmie ją 31 mln Polaków. Pozostawię to bez komentarza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją droga - ciekawy problem poruszono w wątku https://forum.trojmiasto.pl/Ile-trwac-beda-szczepienia-t993207,1,140.html
62 mln / 180 tys/tyg = 6 lat i 8 m-cy
Najpoważniejsza, we w miarę współczesnych czasach, epidemia, czyli hiszpanka, trwała jedynie 3 lata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No,... podobno jak gospodarz sie zaszczepi, to jego krowy mniej mleka będą dawać, a i kury przestano nosić jajka :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

A skąd wiadomo o tej bezplodnosci? Bo z tego co ja wiem (wlasnie wymyslilem, podobnie jak ty) to szczepionka bedzie powodowala u karmiących kobiet lwadne mleko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe jak to co pisałem rok temu sprawdza się po woli na naszych oczach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No, faktycznie. Teraz taki sam, bezsensowny bełkot, jak rok temu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe jak blisko jest ta teoria do rzeczywistości. Po ilości pozytywnych na koronę oraz hospitalizacji w szpitalach już widać, że jest ona większa w społeczeństwach bardziej wyszczepionych magicznym eliksyrem. Czym więcej zaszcepionych, tym więcej sumarycznie chorych. A już mówi się, że będą dokładki co 3-6 miesięce. Ja bym obstawiał co 3 miesiące, aby zatruć jak najszybciej jak największą ilość ludzi zanim ci otrzeźwieją.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dlaczego kłamiesz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego tak twierdzisz? Pamiętasz jak mówili w telewizorze, że jak się zaszczepisz to wrócisz do normalności? I co. Kolejna fala i apartheid sanitarny. Czas się obudzić z propagandy i włączyć logiczne myślenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Całkowitą nieprawdą jest, że ilość hospitalizacji jest większa wśród osób zaszczepionych, a właśnie to starsz się zasugerować. Osoby zaszczepione trafiają do szpitala w sporadycznych przypadkach, natomiast zdecydowaną większość w szpitalach covidowych, a w szczedólności na oddziałach intensywnej terapii stanowią osoby niezaszczepione. Potwierdzają to wszyscy lekarze z tych szpitali. Mimo to powielasz swoje kłamstwa przeinaczając fakty, manipulując liczbami itd.
No cóż, jesteś przekonany, że ciemny lud te kłamstwa kupi, i w tym przypadku raczej się nie mylisz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co to za bełkot i co on ma dowodzić? Czemu ma służyć, to wiem, bo autor na końcu napisał, że spodziewa się wpływów na konto :)
Gościu szasta kolorkami, rachu ciachu i wyszło mu, że teoretycznie już nie ma kogo zarażać. liczba czerwonych, czyli zarażających ciągle rośnie, ale nie ma to znaczenia, bo już nie ma niebieskich, czyli teoretycznie nie ma kogo zarażać, a praktycznie codziennie ponad 20tys nowych zakażonych!
Tak na szybko napiszę, że na zarażenie 38-milionowej populacji Polski potrzeba ponad 2 lata, przyjmując, że dziennie będziemy stwierdzać 50 000 nowych zarażeń. Dodatkowo dodam, że niektórzy mogą zarazić się, trafić do szpitala i przechorować nie tylko jeden raz. Umiera się tylko raz, ale zarazić, trafić do szpitala można więcej razy. Przy 50 tysięcznym dziennym przyroście zakażonych nie wytrzyma nasza służba zdrowia nawet miesiąca. Dzisiaj słyszałem w radio, że zgony osób zaszczepionych podobno stanowią tylko 7% wszystkich zgonów spowodowanych przez covid. Według mnie jedyny rozsądny kierunek, żeby nasza służba zdrowia i gospodarka nie padła, to masowe szczepienie.
Osoby zaszczepione nie trafiają tak często do szpitala i nie umierają tak często, jak antyszczepionkowcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Krejzi, no w żadnym kraju strategia masowego wyszczepiania biomasy nie przyniosła poprawy. Portugaleiros mają 90% dzianiętych i właśnie wprowadzili stan kęski żywiołowej. To jest bardzo ciekawy poligon. W Fatimie objawione było że Portugalia dogmat wiary zachowa. Coś się tam będzie musiało dużego stać, bo na razie dochowują dogmatu wiary w strategię klientów wyspy Epsteina. A kod QR już nie starczy, żeby tam pojechać.
Czas 2020 podsumowywać i na 2021 pewne prognozy czynić. Jak wspomniałem, naszym hasłem będą słowa i**otki z Misia: "Ale jak to?" Ale jak to nie mogę na wakację jechać, przecież jestem po sześciu dawkach!
Ale jak to chleba pani nie sprzeda? Co mnie przerwane łańcuchy dostaw obchodzą? Ja mam, prosze pani, certyfikat na omikrona!
By the way: objawy omikrona = objawy nop. Ciekawe to. Wiadomo już jak wyjaśniony zostanie wzrost liczby chorób wieńcowych o kilkaset procent.
No to tego. Wesołego omikrona i niskiego śladu węglowego w nowym roku. Twarz mijającego zakrył czarny ołtarz wyświetlający najeżoną kulę

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Manipulacjai kłamstwo. Pierwsze zdanie, to jawne, bijące po oczach kłamstwo. Jak można napisać, że masowe szczepienie nie przyniosło poprawy? Oczywiście, że przyniosło poprawę. Może nie w skali, jakiej wielu się spodziewało, ale bez szczepionki mielibyśmy na masowy pomór. Kolejna manipulacja, to powiązanie wprowadzenia klęski żywiołowej w Portugalii z wyszczepieniem narodu. Bardzo dobrze, że inne kraje wprowadzają tego typu restrykcje. Powinni wszyscy wprowadzić stany klęski żywiołowej, a my, jako jedyni powinniśmy zostać sami sobie w swoim grajdole,(... ale bez stanu klęski żywiołowej) Żaden z krajów nie powinien pozwolić zbliżyć się do swoich granic osobom niezaszczepionym. Wtedy może dotarłoby do mózgownic płaskoziemców, że nie warto upierać się przy powtarzanych bredniach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poprawy w sensie powrotu do "normalności". A przyniosło? Jak to bardziej łopatologicznie można unaocznić? Zaszczepili prawie wszystkich a mimo to mają jedne z surowszych restrykcji i stan klęski żywiołowej. Nie twierdzą wcale, ze to z powodu szczepień, ale właśnie z pozoru wirusa. A szczepienia miały być po to, żeby restrykcje luzować, a nie zaostrzać. I właściwie wszędzie tak jest. Liczba szczepień nigdzie nie przekłąda się na powrót do "normalności". Czy to w Izraelu, czy w UK, czy w Portugalii właśnie. A u nas, to ja przypominam, że premier na pytanie, jak długo trzeba będzie nosić maski, to odpowiedział, ze do czasu wynalezienia szczepionki. Nawet, że wynalezienia, powiedział
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczepienia nie przyniosły normalności, ale tę normalność niewątpliwie przybliżają i ograniczyły śmiertelność i ciężkie przepadki covida. W krajach wysoko wyszczepionych, jak choćby Portugalia, ilość hospitalizacji i zgonów jest znacznie niższa niż w poprzednich falach, kiedy szczepionki nie było. Restrykcje Prtugalczycy wprowadzają, bo doświadczenie ich nauczyło, że mają one sens. Zbyt późne wprowadzanie obostrzeń spowodowało w ubiegłym roku właśnie w Portugalii klęskę w służbie zdrowia. Lepiej wyprzedzająco wprowadzić teraz restrykcje, niż zbyt późno walczyć ze skutkami zaniechań.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A "masowego pomoru" nie może być przy chorobie, która ma 0,3% śmiertelności. Już o tym pisałem, to mi tu wyskoczyliście z danymi o ogólnej liczbie nadmiarowych zgonów. Śmiertelność choroby rzędu 0,3 % oznacza, że spośród 1000 chorych umrą 3 osoby? No jakoś tak to wygląda. Z piasku bicza nikt nie ukręci, a z wirusa o takiej zjadliwości "masowego pomoru" nie będzie. Proszę obserwować sytuację. Będą nowe wirusy i nowe szczepionki. Teraz np. szczepicie się na covid-19, którego już dawno nie ma. Nieco rozsądniejsi od Horbana profesorowie mówili, że to mutuje, a szczepienia jedyne, co zrobią, to te mutacje przyspieszą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez szczepionki byłby masowy pomór i mieliśmy przykład Hiszpanii i Włoch, gdzie ludzie umierali z powodu braku miejsc w szpitalach. U nas nie było lepiej, kiedy karetki jeździły z umierającymi pacjentami od izby przyjęć do kolejnej izby, spotykając się z odmową przyjęcia na oddział.
Walka z koronawirusem nie jest łatwa, ale trzeba walczyć i szczepić masowo, bo modlitwa jest niewystarczająca, chociaż niewątpliwie jest potrzebna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nawiasem mówiąc, jeszcze niedawno śmiertelność covida oceniano na 1%, tydzień temu w jednym z komentarzy oceniałeś śmiertelność na 0,5%, teraz wskazujesz na 0,3%.
W takim tempie wkrótce koronawirus przestanie zupełnie zagrażać śmiertelnie.
Czyli jednak jest szansa, że wrócimy do normalności. Mógłbym napisać, że jest to skutek szczepień, ale w tym przypadku jest to zwykła manipulacja małowiarygodnymi danymi z tutejszego forum :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie to 0,5% to przeszacowałem. Bo przy wliczeniu wszystkich przypadków 100-latków i bardzo schorowanych ludzi to można nawet do 2% dobić. A tajemnicą poliszynela jest to, że lekarzom opłacało się wpisywać covid jako przyczynę zgonu. Takich historii, ze ktoś trafiał do szpitala z cukrzycą a wyjeżdzał jako urna z etykietką covid to było sporo. Jakby tak sam, czysty covid oceniać, to w ogóle procenty na promile trzeba by zamienić.
Ale jaki jest w ogóle cel tych twoich mocodawców? Zaszczepić wszystkich, a potem i tak zamienić świat w obóz koncentracyjny? Bo tak to na razie wygląda. A pretekstem budowy tego obozu jest to, że wciąż nie wszyscy chcą wstrzyknąć sobie preparat genetyczny o nieznanym działaniu. To jest w ogóle czad. Jeszcze tego nie grali w historii. Za niepowodzenie strategii polegającej na podaniu produktu medycznego winę ponoszą ci, którzy go nie przyjęli. To pewnie też łykniecie. To się nazywa strategia gotowania żaby. Pseudonim w sumie tamten gość ma trafiony. Świat na seria zwariował.
Ach, te cieżarówki z trumnami we Włoszech... Jeszcze potem były masowe groby w Brazylii. I płonące stossy z ciałami w Indiach. Dawno rozszyfrowane historie. Wszystko się unormuje po wyrzuceniu telewizora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie, że przyznałeś, że odsetek zmarłych z powodu covida to Twoje szacunki
Pozostałe, podawane przez Ciebie informacje mają takie same podstawy, więc jakakolwiek dyskusja jest chyba bezcelowa. Radzisz wyrzucić telewizor, a wiedzę czerpać z internetów od "doktorów" youtube, opierających swoje wywody o własne szacunki, wymysły i domysły?
Ps. Dlaczego ktoś piszący komentarz, zgodny w treści z powszechnie propagowaną wiedzą, musi mieć mocodawców. Czy nie można mieć własnego zdania innego, niż antyszczepionkowi płaskoziemcy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Największą śmiertelność powoduje celowa blokada służby zdrowia. Kowid jest tylko straszakiem, aby jak najwięcej ludzi wzięło eliksyr. Celem całej akcji jest połączenie człowieka z maszyną i kontrolowana eutanazja. Gdyby to co straszą w telewizorze było prawda, to panie na kasie w supermarketach dawno powinne być już martwe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To se oblicz no! Jakieś pierwsze z brzegu dane. zachorowań na świecie 265 mln, śmierci 5,2 mln. Czyli tak, jak pisałem, przy tym sposobie liczenia, który nie uwzględnia ani wieku ani chorób współistniejących wychodzi 1,9%. Reszta to szacunki, ale trzeba mieć złą wolę żeby nie zauważać, że w tych 5 milionach muszą być osoby w ostatnim stadium nowotworu itp.

Jeszcze takie coś znalazłem: "Według najnowszych danych z 6 kwietnia 2021 r., współczynnik śmiertelności COVID-19 w Polsce wynosi 2.24 proc. Oznacza to, że na 100 osób z pozytywnym wynikiem testu, na COVID-19 umierają średnio ponad 2 osoby." Ale nie wiem, czemu to ma służyć Dżuma to nie jest, a ospa to ma się pojawić dopiero. "Terroryści" będą rozpylać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli zarażenia będą postępować wolno, w sposób kontrolowany, to i śmiertelność będzie stosunkowo niewielka. W przypadku masowych zarażeń w krótkim czasie ten sam odsetek daje znacznie większe wartości liczbowe. Czy to tak trudno zrozumieć, że szczepienia są po to, aby obniżyć ilość zarażeń w krótkim czasie, złagodzić skutki zarażeń i w konsekwencji umożliwić służbom zdrowia w poszczególnych krajach funkcjonowanie. Nikt celowo nie dezorganizuje pracy szpitali. Służba zdrowia przy dużych ilościach zachorowań w krótkim czasie po prostu staje się niewydolna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie chodziło mi o poprawność Twoich szacunków. Pokazałem tylko niekonsekwencję i manipulację na przykładzie Twoich-tr, komentarzy. W jednym komentarzu piszesz: w żadnym kraju strategia masowego wyszczepiania biomasy nie przyniosła poprawy, a w kolejnych komentarzach wskazujesz systematyczny spadek śmiertelności (z 2% do 0,3%), czyli na poprawę. Oczywiście, później próbowałeś wybrnąć z niekonsekwencji i wyjaśnić rozbieżności.
Takiej samej kupy trzymają się rewelacje głoszone przez świat zwariował. Do wyrwanych, szczątkowych prawdziwych informacji z różnych opracowań/wypowiedzi dorabia kolejne, już wymyślone, żeby uwiarygodnić aktualnie głoszoną tezę. Np. poprawne podanie jakieś liczby ma sprawiać wrażenie, że cały głoszony pogląd, jest prawdziwy. To jest zwykła manipulacja. Niestety, manipulują wszystkie media, więc mnie to nie dziwi, ale raczej bawi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co walczysz Anonimie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta spadek. sr*dek. Na kalkulatorze policzyłem że oficjalnie jest 2%. Czyli, w mojej ocenie od 0,3 do 0,5%. Bo dane są naciągane. Bo nie uwzględniają ani wieku ani stopnia schorowania. No i dlatego, że testy są fałszywe i w ogóle nie powinny być używane do wykrywania tego typu wirusa.
No idą powoli na zwarcie i przymus. Jak jest w., to w sumie powinno się walczyć i nagłaśniać te, idące już w tysiące, nagłe zgony na serce młodych ludzi. Ale ta jest dość specyficzna. Być może ostatnia w dziejach ludzkości, więc pewne rzeczy muszą się wydarzyć. Tak, żeby nie było potem półśrodków i zgniłych kompromisów jak kongres wiedeński, traktat wersalski, żelazna kurtyna, czy nasze grube kreski i inne stoły okrągłe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Główne przyczyny śmierci od lat są te same. I choć koronawirus sprawił, że wskaźniki umieralności za 2020 r. wyglądają przerażająco, to nie zmieniły się główne przyczyny śmierci Polaków - są nimi odpowiadające za niemal 60 proc. zgonów choroby układu krążenia i choroby nowotworowe.
"Idące już w tysiące, nagłe zgony na serce młodych ludzi" - czysta demagogia, a gdzie fakty? Proszę o liczbę nagłych zgonów młodych ludzi sprzed pandemii i liczbę obecnie umierających z tej przyczyny. Wiarygodne dane GUS z roku 2021 będą dostępne w II półroczu przyszłego roku, a więc do tego czasu można grać na emocjach :)
Jak widzę dorabianie teorii spiskowych i manipulacja przez płaskoziemców trwa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To proszę obserwować sytuację. Wyniki badań w pisamach kardiologicznych też będą, a nawet już są. Ja się staram nie ekscytować tymi sprawami a już na pewno nikomu źle nie życzyć. Choć system rozwalą pewnie matki tracące swoje dzieci. Bo groźniejszego miejsca niż przestrzeń pomiędzy samicą a jej potomstwem to nie ma. One na pewno nie będą czekać na ten przysłowiowy najwyższy szczebel stopniowania słowa "kłamstwo" Mnie coś zastanowiło jak zmarł znajomy rodziny Krzysztof Baranowski z Sopotu. 21 lat. Dostał zastrzyk i zaraz padł na serce. Potem była Kalina Mróz, dziennikarka, która napisała że walczy z reakcją obronną organizmu a potem już tylko był nekrolog. Teraz takich kompilacji jak pochwalenie się preparatem i nekrolog jest już cała lawina.
No i jak ma być przymus? Jak przymus to już są inne odszkodowania. Skoro nie będzie wyboru, to za każdy nop od tego, co zmusił ze 20 baniek się należy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Wyniki badań w pismach kardiologicznych też będą, a nawet już są."
Byłbym wdzięczny za udostępnienie ścieżki do wyników istniejących badań. Przyznaję, że nie potrafię dotrzeć do wiarygodnych źródeł potwierdzających związek szczepienia i niemalże masowych, idących w tysiące, nagłych zgonów młodych osób zaszczepionych.
Może po prostu trudno dotrzeć do czegoś, czego nie ma?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie jest walka To jest, takie tam, przekomarzanie się dla zabawy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma czegoś takiego jak "przekomarzanie się dla zabawy", wszystkie działania mają intencje i są po coś. Jeśli Tobie się wydaje, że da się coś mówić dla zabawy, to znaczy że nie jesteś świadomy swoich intencji i co za tym idzie, nie bierzesz odpowiedzialności za swoje dzialania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie spinaj się tak, bo już widać, że masz trudności z otwarciem się... na rzeczywistość.
Walka, to zmaganie się, starcie z oczekiwaniem rezultatu. Ja nie oczekuję żadnego rezultatu, bo wiem, że na forum nikogo nie przekonam do swoich poglądów. Oponentom się to nie udało, więc nie oczekuję, że mnie się uda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To po co się odzywasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla zabawy. Już pisałem przecież :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale, to jest taka zabawa z uśmiechem przez łzy
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,bialostocki-lekarz-do-antyszczepionkowcow--wcale-mi-was-nie-zal,artykul,51909475.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te liczby zamieszczone w artykule też zapewne kiedyś przejdą do historii. Pytanie, czy musiały być tak duże?
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,ile-zaszczepionych-osob-zmarlo-ostatniej-doby--najnowsze-dane-ministerstwa-zdrowia,artykul,24368297.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te dane są fałszywe. Proszę zobaczyć ile jest ciężkich przypadków w krajach, gdzie prawie cała populacja jest po tych preparatach. Nie jest prawdą, że chorują osoby nie szczepione. W rzeczywistości preparaty nie chronią przed zachorowaniem i nie powstrzymują transmisji. Prawdziwy cel jest zupełnie inny. Odsyłam do moich poprzednich postów,

W większości przypadków osoby, które mają tzw. covid tak naprawdę chorują na różnego rodzaje zapalenia płuc, które występują co roku od zawsze. Okres jesienno-zimowy jest sprzyjający. Dlatego tzw. fale pokrywają się z okresem przeziębieniowym. Kierowanie takiej osoby na kwarantannę i uniemożliwienie jej wczesnego leczenia w niektórych przypadkach doprowadza do ciężkiego jej przebiegu. Potem w mediach przedstawia się to jako ciężkie przypadki covid. Dlatego głównymi ofiarami są osoby osłabione przewlekłymi chorobami i w podeszłym wieku.

Cała akcja z pandemia jest III wojną światową, której celem jest znaczna redukcja obecnej populacji oraz poddanie tych co będą żyć cyfrowej kontroli. Chodzi tutaj również o kontrolę myśli. Tzw. szczepionki to podawane w ratach trucizny, które mają uzależnić nasz układ odpornościowy od kolejnych "dawek przypominających" oraz instalują w ciele hardware umożliwiający na zdalne wpływanie na to ciało.

Z dużym prawdopodobieństwem wiele osób, które poddaje się temu eksperymentowi medycznemu umrze w ciągu najbliższych kilku lat jeżeli nie będą mieli pieniędzy na leczenie. System jest samofinasujący. Do puki będą mieli z czego nas okradać, będziesz żyć. Potem zabiją ciebie kolejnym busterem.

Tutaj macie rozmowę z dr Karen Kingston w którym mówi to o czym już ostrzegałem miejące temu. Preparaty na covid wywołują coś podobnego do AIDS, czy uszkadzają odporność.
"Fauci Patent: Vaxxed Induced Aids, Biotech Analyst: HIV Glycoprotein 120 Contained in Vaxx" - https://www.brighteon.com/edfda5b3-53ae-46e9-86ee-6b6e9921f62a

Czas sobie uzmysłowić, że od 2 lat trwa III wojna światowa. W NWO nie ma miejsca na państwa narodowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście, że oficjalne dane wymagają zaufania, bo dla przeciętnego Kowalskiego są nie do sprawdzenia.
Dane zawarte w oficjalnych raportach są zdecydowanie bardziej wiarygodne, niż Twoje "rewelacyjne doniesienia". Dzięki Bogu, przeciętny Kowalski też bardziej ufa znanym, polskim naukowcom. Mam w rodzinie lekarzy, którzy potwierdzają zasadność i konieczność powszechnych szczepień, więc w moim przypadku nie ma żadnych wątpliwości komu zaufać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry