Pan Marek wykonał w moim mieszkaniu zabudowę w łazience oraz meble w kuchni. Szafka w łazience była pierwsza. Firmę znalazłam na tej stronie i po przeczytaniu wielu komentarzy i ocen zdecydowałam się zadzwonić. Bardzo się cieszę, bo to, że jestem zadowolona z jego pracy to mało powiedziane. Pan Marek nie tylko wykonał wszystko dokładnie tak jak sobie wymyśliłam ale również służył doświadczeniem i radą na każdym etapie wykonania projektu. Jest bardzo dokładny, zwracał uwagę na szczegóły o których ja bym nie pomyślała. Każdego dnia pracę kończył sprzątaniem. Ogromnym plusem jest uczciwość. Pracuję w innym mieście, dlatego cały dzień nie ma mnie w domu. Z pełnym zaufaniem mogłam zostawić mu klucze do mieszkania. Dla mnie bardzo pomocne było również to, że Pan Marek polecił mi innego Pana Marka :) który zajął się elektryką i położeniem płytek. Wzajemnie się dogadywali i nie musiałam się w to mieszać. Fakt, ceny nie są niskie ale adekwatne do pracy i materiałów z jakich korzysta ta firma. Szczerze ją polecam każdemu kto chce odmienić swoje mieszkanie!