Widok

Szczerze odradzam

Gabinet bardzo ładny, a panie przesympatyczne, jednak to wszystko, co mogę napisać pochlebnego na temat tego gabinetu. Dr Madalińska popełniła dużo rażących błędów- wyrwała zdrowego zęba(!!) na który miała być nakładana korona, podcięła wędzidełko dolnej wargi, a miała podciąć po językiem! Ciągle gubiła się, co miała zrobić. Może gdyby nie była tak zajęta ciągłą rozmową o prywatnych sprawach z asystentką w czasie wykonywania zabiegów, to skupiłaby się bardziej na pracy i zyskałaby przynajmniej 3 klientów, a w ten oto sposób straciła sporo więcej, bo na pewno będę odradzała ten gabinet każdemu. Także proteza, która została tam zamówiona kompletnie nie nadaje się do noszenia.
Wizyty tam, to pieniądze wyrzucane w błoto.
Teraz muszę wydawać dodatkowe pieniądze na poprawianie błędów popełnionych przez dr Madalińską, jednak teraz zęby mam zrobione profesjonalnie, a dentystka jest w pełni skupiona na swojej pracy.
Moja ocena
FAN-DENT kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 5
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Bardzo żałujemy i czujemy się pokrzywdzeni wpisem,ponieważ doktor Pawelczyk-Madalińska wraz z zespołem przez lata dbała i dba o dobro swoich pacjentów.
Osoba o inicjałach A.K. Nie zgłosiła się ze swoimi problemami bezpośrednio do gabinetu na pewno postaralibyśmy się zaradzić.
W tym roku nie przypominamy sobie żeby miała miejsce taka sytuacja,ale jeśli jest taka chęć ze strony pacjenta/pacjentki- postaramy się pomóc:).



Zespół FAN-DENT
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Myślę, że w takich przypadkach należy złożyć reklamację i żądać naprawy szkody.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry