Widok

Szczerze odradzam

Współorganizowałam tam chrzciny dla 27 osób dorosłych i 4 dzieci. To co nas tam spotkało to jakiś żart i kpina. Wybraliśmy najdroższe menu 75 zł/ osoby podane na półmiskach. Wybór był błędem. Porcje tak małe, iż ja oraz 5 członków mojej rodziny nic nie zjadło bo po prostu jedzenia zabrakło. Zabrakło praktycznie wszystkiego włącznie z ziemniakami. Pokładałam nadzieję w deserze, ale to co dostaliśmy to jeszcze większy absurd. Porcja ciasta tak mała, że gdy wszystko zostało zjedzone zeszłam na dół z prośbą o domówienie czegokolwiek do kawy. Kelnerka przyniosła 6 kawałków szarlotki na zimno dodając "że nic więcej już nie ma". Jedna wielka porażka. Dodatkowo brak przewijaka w toalecie... Szczerze odradzam .
Moja ocena
Restauracyjka U Babuni kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za kolejną już opinię, najwyraźniej wymiana korespondencji z Panem, który współorganizował imprezę na FB nie była dla Państwa wystarczająca,więc odpowiem Państwu i tutaj. W kilkunastoletnim okresie funkcjonowania restauracji jesteście Państwo pierwszymi z naszych Gości, którzy twierdzą, że zabrakło im jedzenia. Zostało Państwu zaserwowanych 14 porcji cielęciny ( 28 plastrów)i 14 porcji kaczki, które zostały przekrojone na pół według Państwa życzenia. Do tego podane były dodatki w ilości odpowiadającej liczbie dań jakie zostały zamówione. Jeżeli są zamawiane dania na imprezy okolicznościowe to są one robione na zamówienie i nie ma tych dań w karcie ani nie robimy ich z zapasem, aby dokładać na półmiski w przypadku kiedy ich zabraknie. Byłam w czasie Państwa uroczystości w restauracji i widziałam Panią dwukrotnie przy barze mówiącą z uśmiechem jak duży apetyt ma Państwa Rodzina. Mając to na uwadze, może powinni byli Państwo zamówić podwójne lub potrójne porcje i wtedy byłaby pewność, że apetyt wszystkich z Gości zostanie zaspokojony.
Dostali Państwo dokładkę ziemniaków, bo o to Państwo poprosili a szarlotki , o których Pani pisze dostali Państwo od nas poza menu i rachunkiem. Nie wiem jakich Państwo spodziewacie się porcji serwowanych w restauracji, ale patrząc na ilości jedzenia jakie pozostają po uroczystościach w naszym lokalu i po opiniach Gości, to są one wystarczające i zgodne z podawaną gramaturą. Tym bardziej Państwa opinia nas zaskoczyła. To, że wybrali Państwo menu za 75 zł nie oznacza, że ilość jedzenia jest nielimitowana.
Z pozdrowieniami.
Restauracyjka "U Babuni"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry