Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lidia K. - opinia wątek zamknięty Robiłam w tym miejscu imprezę pracowniczą i szczerze polecam, zarówno...
~Lidia K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Słabizna ! wątek zamknięty Obchodzilismy chrzciny wygląd restauracji ok ale cała reszta to totalna...
~karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

- opinia wątek zamknięty Komunia syna która się odbyła w tej restauracjce, bardzo udana. Gościom...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Organizowaliśmy tu chrzciny naszej córki. Wszystko było bardzo dobrze...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne. Domowe. Co ważne świeżo przyrządzone,nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Szczerze odradzam wątek zamknięty Współorganizowałam tam chrzciny dla 27 osób dorosłych i 4 dzieci. To co nas...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

dot.stypy 11,Xbr wątek zamknięty 11 pażdziernika 2017 r.odbyła się stypa po śmierci mojego Brata,moje wrażenia...
~ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Fajne miejsce na chrzciny wątek zamknięty Organizowalam chrzciny córki.Miłe zaskoczenie,bo potrawy były naprawdę...
~Kalume
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Skorzystaliśmy wczoraj z możliwości wyprawienia chrzcin, jesteśmy bardzo...
~Paulina i Janek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Super wątek zamknięty Polecam. Jedzenie bardzo dobre. Obsluga miła. Czysto i klimatycznie:)
~Zahir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Skorzystałam z usług, pierwszy raz, wątek zamknięty jedzenie było bardzo dobre, piękny wystrój, ale pojawił się pewien zgrzyt....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Cud miód i orzeszki wątek zamknięty Jestem wegetarianinem wiec podchodze do takich restauracyjek z dystansem bo z...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Skusiły Nas opinie klientów ale....nie wątek zamknięty Nie stety nie co prawda lokal jest przyjemny nie drogi ale dania to pomyłka...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce na kolację z ukochaną, albo żeby dobrze zjeść ze...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

BARDZO SMACZNIE, CZYSTO I ZDROWO ... wątek zamknięty Jadamy tam od lat i ciągle trzymają standard, i ciągle są życzliwi, nie tylko...
~Rodzinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Świąteczny Catering wątek zamknięty Restauracja urządziła mi w domu przyjęcie wigilijne...bardzo profesjonalne...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Nie bardzo rozumiem malkontentów marudzących na wszystko. Obsługa jest ok,...
~Kalle
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Świetne miejsce wątek zamknięty Obsługa bez zarzutu, menu gustowne a jego zawartość - absolutnie...
~Mum
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Obiad "U Babuni" wątek zamknięty Witam Chciałbym podzielić się wrażeniami z wizyty w RESTAURACYJCE "U Babuni"...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Smaczne domowe jedzenie, ale wątek zamknięty ...na potrawy dla 4 osób czekaliśmy ok 50 minut. Rozumiem wszystko, ale...
~Molly
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

60

wątków

do góry