Szczerze polecam osk speed. właściciele Pani Ania i Pan Janusz starają się przekazać wiedzę w taki sposób abyś zdał /a egzaminy z wynikiem pozytywnym, poza tym to bardzo sympatyczni ludzie. Terminy zajęć praktycznych są bardzo elastyczne, ja osobiście odbyłem 30 godzin jazdy w dwa tygodnie (po 2 godziny dziennie po pracy plus weekendy, tak też da radę).
Jednak największe podziękowania należą się osobie, która wykonała największą "czarną robotę". Pani Agata to dla mnie najlepszy instruktor na świecie!
Przy pierwszym spotkaniu, mimo mojego stresu od razu dała się poznać jako bardzo ciepła, sympatyczna, otwarta i z poczuciem humoru osoba. Ponadto jej bogaty życiorys, który wystarczyłby do obdzielenia kilku istot ludzkich, oraz inteligencja gwarantują, iż na pewno znajdziesz wspólne tematy do rozmowy lub co bardziej prawdopodobne to Ona znajdzie temat na rozmowę z Tobą.
Jako instruktor jazdy tłumaczyła wszystko w sposób klarowny i przede wszystkim uporczywie eliminowała błędy jakie popełniałem. Skutecznie.

Uzasadnienie rekomendacji: wszystkie egzaminy teoretyczne i praktyczne (wewnętrzne i państwowe) zdałem za pierwszym razem.