Rozpocząłem kurs nurkowania w ARGONAUT prowadzony przez PANA Tomka , troche niepewny jak to wszystko będzie wyglądało , całkiem niepotrzebnie część teoretyczna wykładana przez PANA Tomka prowadzona była w sposób dogłębny aby każdy kursant zgłębił arkana nurkowania. Zrozumiałem że środowisko wodne nie jest naturalnym środowiskiem dla człowieka lecz można w nim przebywać i podziwiać świat podwodny nie ingerując weń , stosując się oczywiście do regół , które odkryła nauka na przełomie ostatniego dwudziestolecia . Zasady te wpajane były nam przez PANA Tomka w formie lużnej , żartobliwej, lecz z dużym naciskiem na bezpieczewństwo przebywania pod wodą. Co umocniło mnie w wierze że ten rodzaj sportu warto kontynuować. Zajęcia praktyczne to w pełni profesjonalne podejście , w wykonaniu przedstawicieli Argonaut w trosce do karzdego kursanta , z dbałością i cierpliwością o to aby każda osoba zaliczyła pozytywnie dane czynności pod wodą , co nie wszystkim udawało się od razu :-) Sam sporo się nauczyłem głównie zawdzięczam to PANU Tomkowi , któremu zależy i ma podejście do każdej osoby indywidualnie , co nie zdaża się często. Pozdrawiam i zachęcam da zajęć prowadzonych przez Argonaut