Bardzo gorąco polecam tą placówkę wszystkim rodzicom, którym zależy na jak najlepszym rozwoju ich dzieci. Panie z bardzo dobrym przygotowaniem i doświadczeniem. Cały dzień mówią do dzieci w języku angielskim, także na zajęciach dodatkowych, które są już w cenie przedszkola (m.in.gimastyka korektycja, język chiński i taniec) Zajęcia są tak ciekawe, że nasze dziecko wręcz nie może sie doczekać, a w domu pokazuje czego się nauczyło, albo jak mamy tańczyć :-) Placówka świetnie wyposażona- mądre i rozwijające zabawki. Cena jak w większości placówek prywatnych, ale oferta wg mnie dużo lepsza - sprawdziliśmy wiele miejsc. Jako mama widzę ogromną różnicę u mojego dziecka. Zmieniliśmy przedszkole i to była słuszna decyzja. Córka zaczęła mówić po angielsku pełnymi zdaniami, opowiadać:-) Zna wiele literek i zaczęła czytać pierwsze słowa, a ma niewiele ponad 4 lata (np. "p" pamięta doskonale, bo wyklejała ją popcorn'em). Pewniej czuje się w grupie. Ilekroć odbieram dziecko sama jestem pod wrażeniem - Panie są tak pomysłowe, że ściany obwieszone są pracami dzieci. Mała grupa z naprawdę przyjazną atmosferą. Wiedzę ogromne postępy u naszego dziecka!