Widok

Szczerze polecam!

Poł roku temu byłam na wizycie z moim pelnoletnim już synem,który miał naprawdę duże płaskostopie.Dr Majkowski szczegółowo go zbadał i zalecił noszenie wkładek,robionych specjalnie dla syna na zamówienie.Dodam, że wcześniej przewinęliśmy się z synem przez inne gabinety, nosił też drogie wkładki,ale nie było specjalnej poprawy,a lekarze twierdzili,że nic już nie zdziałamy,że to już za póżno,że jest po prostu za stary ,żeby wyleczyć tę wadę. Jednak, po przeczytaniu tylu dobrych opinii w internecie o dr Majkowskim, postanowiłam spróbować jeszcze tutaj. No i wczoraj byliśmy z synem na kontrolnej wizycie,po upływie pół roku i przeżyliśmy wielki szok! Nastąpiła ogromna poprawa, nie mogłam wprost uwierzyć patrząc na monitor komputera,gdzie porównaliśmy wyniki analizy chodu itp sprzed pół roku i obecne.Powiem szczerze,że nawet w marzeniach nie spodziewałam sie takich efektów.Jesteśmy z synem bardzo zadowoleni i szczęsliwi i polecamy dr Majkowskiego ,bo gdyby nie on, to syn musialby już pogodzić się ze swoim plaskostopiem i z wykoślawionymi butami.A więc wszyscy z wadami stóp- do dr Majkowskiego, nie pożalujecie!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziekujemy za mile slowa! To naprawde bezcenne! Pozdrawiamy serdecznie i do uslug!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry