Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam! wątek zamknięty Poł roku temu byłam na wizycie z moim pelnoletnim już synem,który miał...
~Ela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Opinia na temat zabiegów wykonanych przez dr Leszka Majkowskiego wątek zamknięty Mam zwyrodnienia w obszarze lędźwiowym kręgosłupa, niewielką dyskopatię. W...
~Eugeniusz Trzebiatowski
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Cudowny specjalista wątek zamknięty Nie wiem co bym zrobiła bez p. dr. Cierpię na bółe kręgosłupa od 30 lat....
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Rewelacyjny chiropata!!! wątek zamknięty Pan Leszek bardzo mi pomógł i to w krótkim czasie. Szanuję jego profesjonalne...
~Femoral neck stress fracture
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Fantastyczny specjalista wątek zamknięty Do pana Leszka trafiłam z potwornym, uniemożliwiającym normalne poruszanie...
~Olga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm wątek zamknięty Przewlekły ból krzyża znacznie ustąpił już po 2 zabiegach. Teraz trzeba tylko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Rzetelny i uczciwy, polecam! wątek zamknięty Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Bardzo polecam Pana Leszka wątek zamknięty W listopadzie miałem mieć operację kręgosłupa wymianę dysku na sztuczny ,ale...
~Artu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Opinia pacjenta wątek zamknięty Odczuwalna poprawa juz po pierwszym zabiegu. Polecam.
~M.F.Kostrzewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

DZIĘKUJĘ ! DZIĘKUJĘ ! DZIĘKUJĘ ! wątek zamknięty Panie Doktorze, minęły już 3 miesiące od rehabilitacji mojej stopy i jest po...
~Basia Zawisza
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Profesjonaliści Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam gabinet Państwa Majkowskich!Lekarze zbagatelizowali moje...
~Ota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Rezultaty przerosły najśmielsze oczekiwania wątek zamknięty Moja mama od lat cierpiała na bardzo ostre bóle kręgosłupa. Ograniczało to...
~Michał Błaszak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Dr Majkowski rehabilitował mego męża,który miał poważne problemy z...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Małgorzata Ciecierska - opinia wątek zamknięty dziekuję Panu Majkowskiemu za wszystko!!!!! Mój syn Jakub z MPD i ja...
~Małgorzata Ciecierska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

rewelacyjny, ocalił moją siostrę od wózka inwalidzkiego wątek zamknięty Na Leszka Majkowskiego trafiłam szukając pomocy dla swojej siostry, która po...
~Barbara Modzelewska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam, bardzo profesjonalna obsługa, niezwykła skuteczność, po...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Świetny fachowiec, super efekt terapii wątek zamknięty Witam, Choruję od wielu lat na zapalenie stawów. Trafiłem do p. Majkowskiego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

doskonaly doktor wątek zamknięty Do doktora Majkowskiego trafilem po dlugotrwaych dolegliwosciach kregoslupa...
~waldemar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

zdrowie wątek zamknięty Tak,tak wielu ludzi narzeka na bóle kręgosłupa, a nie wie, że jest KTOŚ kto...
~Maria
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty To nie tylko lekarz z wielką wiedzą ale rowniez wspaniały czlowiek który do...
~Jarosław Suchomski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

32

wątków

do góry