Widok

rewelacyjny, ocalił moją siostrę od wózka inwalidzkiego

Na Leszka Majkowskiego trafiłam szukając pomocy dla swojej siostry, która po paru niefortunnych urazach straciła czucie w obu nogach. Przez paru neurochirurgów i traumatologów przypadek został zakwalifikowany jako beznadziejny. Nikt nie chciał się nią zająć. Doktor Majkowski poświęcił nam niewiarygodną ilość czasu, rozmawiając z nami jak to się tylko zdarza lekarzom na filmach amerykańskich, wyjaśniał co się dzieje gdzie i dlaczego. No i wreszcie- pomógł fantastycznie. Po drugiej wizycie u niego moja siostra była już w stanie podnieść się z wózka inwalidzkiego i przejść przez pokój z chodzikiem. Po trzech wizytach wróciło czucie w stopach, pełne normalne krążenie i wróciła kontrola nad oddawaniem moczu ( od stycznia używała pielucho-majtek) To rokuje wielkie nadzieje przy dużej ilości ćwiczeń a to jest nieocenione. Ktoś kto choć raz był przykuty do wózka zrozumie o czym mówię.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam no ja mogę zrozumiec dużą ulgę w wielu schorzeniach ale już to że ktos zaczął chodzić po kilku sesjach to brzmi jak iście amerykański sen. Sama szukam od jakiegoś czasu chiropraktyka i juz się ucieszylam że znalazłam a tu takie historie jak z fantastycznej ksiązki medycznej. Powątpiewam w część tych wpisów na forum niestety i chyba oddają one panu doktorowi niedzwidzia przyslugę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry