Widok

Szczerze polecam :-)

Przyznam, że przed ostatecznym wyborem, wytypowałam sobie kilka salonów optycznych w Gdańsku, kierując się opiniami znajomych. Odwiedziłam je, porównałam wybór szkieł, oprawek, ceny. Zaintrygowana jednak ilością pozytywnych opinii w internecie postanowiłam sprawdzić Salon Pana Michała Antoszewskiego. Z przyjemnością mogę potwierdzić wcześniejsze wpisy. W salonie panuje ciepły klimat, czuć pozytywną energię. Uśmiechnięty Pan Michał cierpliwie doradza, wyjaśnia, daje czas do namysłu. Takt, kultura i profesjonalizm. Wybrałam szkła progresywne, fotochromy i oprawki Etnia Barcelona. Jestem mega zadowolona z okularów. Chociaż wybór oprawek ,przy tak bogatej ofercie sprawił mi nieco klopotów ;-) I tu ukłon w stronę cierpliwości i spokoju Pana Michała. Nie mogę również nie wspomnieć o Pani optometrystce, która bardzo cierpliwie, rzetelnie badała mój wzrok. Komunikacja między nami i zrozumienie moich potrzeb spełniło w 100% moje oczekiwania. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach! Jeżeli szukacie dobrego salonu, to właśnie TEN!!! Gorąco polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo Pani dziękuję za ocenę oraz tak miłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie.
Michał Antoszewski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry