Widok

Szczerze polecam współpracę z Panem Romanem !!!

Zawsze z niechęcią podchodziłem do wszelkiego rodzaju usług pośrednictwa sprzedaży i zakupu czegokolwiek. Zawsze myślałem że, to niepotrzebny wydatek pieniędzy że, sam sobie poradzę i przy okazji zdobędę wiedzę z danego zakresu działalności.
Przy zakupie mieszkania w Gdańsku trafiłem na pośrednika sprzedaży którym okazał się właśnie Pan Roman.
I jaki efekt... ? Rewelacja :-) Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu osoby która potrafiła tak perfekcyjnie ze spokojem poprowadzić transakcję sprzedaży mieszkania. Tak, Pan Roman pośredniczył w sprzedaży mieszkania a ja byłam kupującym. Zupełnie bezinteresownie udzielał mi rad jak skutecznie załatwić sporne sprawy. Szczerze polecam usługi Pana Romana. Napewno jeśli będę kiedykolwiek w przyszłości sprzedawał/kupował mieszkanie, zwrócę się właśnie do Pana Romana.

 Moja ocena

Biuro Namor Nieruchomości  |  (kategoria: Agencje nieruchomości i pośrednictwo)

  • Obsługa: 6
  • Oferta: 6
  • Pomoc merytoryczna: 6
  • Prowizje i opłaty: 6
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo Państwu dziękuję za szczerą opinię. Rzeczywiście kiedy na początku naszej współpracy usłyszałem, że najlepiej byłoby jeśli mogliby Państwo skontaktować się bezpośrednio z właścicielem i załatwić wszystko samodzielnie, pomyślałem, że będzie ciężko. Ciężko było, gdyż transakcja niestandardowa z poziomu formalno-prawnego. Natomiast okazało się, że jesteście bardzo sympatycznymi ludźmi. Serdecznie Wam gratuluję zakupu mieszkania i życzę jak najwięcej mile spędzonych chwil w nadmorskim klimacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry