Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo mili właściciele. Ceny przystępne. Truskawkówki mega! Tatar świetny,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

spoko loko wątek zamknięty było dobrze, polecam, wpadajcie, pijcie bawcie się dobrze
~dj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Najlepszy! wątek zamknięty Świetne miejsce, duży wybór alkoholu w przystępnych cenach, nie ma...
~:)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Super super i jeszcze raz super!!!! wątek zamknięty Atmosfera super, klimat super,bardzo przemiła obsługa, atrakcyjne ceny Można...
~AGATA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

kawa w ciągu dnia wątek zamknięty Nie przypuszczałem że w Żukowie jest takie miejsce. REWELACJA. Jadąc w...
~jan
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Rewelacja... wątek zamknięty Miejsce jest bajeczne... Bardzo ładny wystrój, przyjemnie się zapomnieć tam i...
~MegFree
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

Niezwykłe miejsce wątek zamknięty Niesamowita kawiarnia!Przy spotkaniach towarzyszy nam wysmienitość ciast i...
~niezapominajka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Super kawiarnia wątek zamknięty Bardzo przyjemna kawiarnia. Pyszna kawa i miła obsługa. Gdy mam ochotę na...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

waljo - opinia wątek zamknięty fajna przystan dla podladowania akumulatorkow
~waljo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

na pewno tu powrócę ! wątek zamknięty Chcesz się przenieść się w świat fascynujących smaków kawy ? To jest miejsce,...
~annaoch
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

Ola - opinia wątek zamknięty mieszkam niedaleko, a mimo to z przyjemnością wpadam tu na kawkę a moje...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

SUPER wątek zamknięty Byłam, jadłam, piłam i czułam się jak w niebie! Słodkości mmmm... ciężko...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

NAJLEPSZE WALENTYNKI wątek zamknięty Chcialam podziekowac, spedzilismy najlepsze walentynki we dwoje..bylo...
~iga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Wysmienita kawa i te czekoladki... pani Agnieszka zawsze wynajdzie jakies...
~Miłośniczka Pysznej Kawki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, "niezły barman" ;-) wygodne sofy i fajna muzyka, a co...
~N.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Polecam !! wątek zamknięty Przyjazna atmosfera, przytulne, nowoczesne wnętrze/ POLECAM
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA ;) wątek zamknięty Polecam wszystkim, starszym i młodym, na spotkania we dwoje i samotne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry