Widok

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet

Ktoś ma? Używa u swojego psiaka?
A może był gdzieś ze zwierzakiem na usunięciu kamienia nazębnego tą metodą?

Jakieś opinie?

(oglądałam kilkanaście filmików w Internecie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaintrygowałaś mnie i wyguglałem sobie te filmiki. Wygląda to bardzo nieźle.
Interesowałem się ostatnio usunięciem kamienia i tam gdzie dzwoniłem, nawet jeśli usuwają ultradźwiękowo, robią to w narkozie ogólnej.
Podnosi to oczywiście cenę zabiegu, ale co bardziej istotne: powoduje niepotrzebne ryzyko dla zwierzaka.
Jeśli wyczaisz (albo ktoś zna) gabinet, gdzie to robią bez narkozy, też będę wdzięczny za info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No właśnie też bym nie chciała narażać moich psic tymi narkozami. Jedna nawet dobrze znosi, druga - tragicznie. Przy 2 psach zastanawiam się czy nie zainwestować w zakup takiej szczoteczki...

Jeszcze kilka miesięcy temu w "naszej" okolicy był tylko Straszyn i Bolszewo. Teraz kilka więcej. Dlatego liczę, że pojawią się opinie :)

http://emmi-pet.pl/wojewodztwo-pomorskie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczoteczke emmi pet posiadają groomerzy w swoich salonach . Można sprawdzić na stronie gdzie są salony posiadające usługę usuwania kamienia szczoteczka emmi pet. Z tego co mi wiadomo w PL trzeba odbyć kurs aby móc używać szczoteczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wcale nie trezba--wczoraj zakupiłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie o za ile . Do salonu dla psiaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez przymierzam sie do zakupu.. ktos juz kupil??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co sprawdza się? Czy samemu da się radę? Kamień nie duży i mojego psiaka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usunięcie kamienia bez narkozy jest prawie niemożliwe z prostego powodu - nie znam psa, który pozwolił by sobie to zrobić " na żywo". Oswajajcie maluszki ze szczoteczką - super sprawdzają się gumowe, nakładane na palec, oszczędzicie swoim pupilom stresu, narkozy, bólu zębów i smrodziku z pyszczka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest możliwe, byłam ze swoją suczką, dała sobie oczyścić bez problemu. Dodam, że zęby myłam jej od szczenięcia, a mimo to kamień osiadał i trzeba było usuwać. Psy, tak samo jak ludzie mają osobniczą skłonność do kamienia i chorób przyzębia. Zależy to od odczynu śliny, flory bakteryjnej i pewnie jeszcze wielu czynników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałam okazję na żywo obejrzeć ten zabieg, jeśli kamień jest nie wielki polecam, szczoteczka spełnia swoje zadanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam z pieskiem na tym zabiegu, niestety nie polecam! Pomijając fakt że gromerka która robiła zabieg ( byłam w HUCKLEBBERY we Wrzeszczu) zrobiła to bardzo niedokładnie, powierzchownie został usuniety nalot z przednich zębów, tylne zostały całe w kamieniu, zęby wyczyszczone tylko od strony polików, od środka kamień wogóle nieruszony... Po zabiegu psu zaczęły bardzo krwawić dziąsła, pojawił sie odpychajacy zapach . Weterynarz stwierdziła że dziąsła są bardzo pokiereszowane, leje sie z nich krew przy najmniejszym dotknięciu, poodkrywane kieszonki przy dziąsłach ze stanem zapalnym z których leje się krew... także pieska czeka teraz zabieg u weterynarza żeby oczyścić zęby jak należy i leczenie antybiotykami stanu zapalnego:( Także zabieg nie dość że zrobiony bardzo niechlujnie zamiast pomóc to pogorszył tylko stan zębów, pouszkadzał dziąsła psa i spowodował silny stan zapalny całej jamy ustnej psa:( Ja zdecydowanie odradzam... i zabieg i salon Hucklebbery!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kieszonki zębowe musiały być już wcześniej odkryte, z dnia na dzień one nie powstają, jest to proces długotrwały wlasnie poprzez narastający kamien. Takie zęby nadają się już tylko do usunięcia, ponieważ po ściągnięciu kamienia ząb staje się "słabszy" tracąc swój "szkielet"(kamień nazębny trzyma ząb przy dziąsle)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

~Psiara przestań pisać bzdury , poczytaj nawet w internecie i dowiesz się co to są kieszonki dziąsłowe i jak zęby trzymają się w kości (lub pogadaj ze znajomym dentysta ) ,zaś co do usunięcia zębów nie wypowiadaj się ignorantko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

"zrobiła to bardzo niedokładnie" -raczej ostrożnie - paniusia patrzyła ne ręce , zwierzakom domowym nie są potrzebne zęby białe niczym muszla klozetowa , to ty chcesz żeby twój pies miał/miała zęby tak białe jak w reklamie Blenda med . stan zapalny byl efektem ubocznym , bo stalas z boku i "a jeszcze tu ,a jeszcze tam " .
psom i kotom zabiegi tego typu nie sa do nieczego potrzebne !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Psom ściąga się kamień ze względów leczniczych nie dlatego żeby miał białe ząbki... zanim coś napiszesz proponuję się dokształcić w temacie! Nie masz pojęcia jak wygląda zabieg więc nie komentuj... pies zostaje sam z gromerką w gabinecie, nikt nikomu na ręce nie patrzy bo nie ma takiej możliwości, uwież mi że gdybym widziała co ta kobieta robi zabrałabym psa ze stołu po minucie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amatorzy kupują takie szczoteczki i ogłaszają się, a efekt jak opisano.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

winisz groomera za swoje niedopatrzenia, kamien powoduje stan zapalny, usuniecie narusza slabe dziaslo i stad krwawienie. Profilaktyka,a a nie czekanie lata i plakanie bo ktos zrobil nie tak jak myslalas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta szczoteczka nie narusza dziąseł, groomerka widocznie nie potrafiła usunąć Kamienia który zeskrobuje się umiejętnie narzędziem dentystyczny, szczoteczka ma zadanie tylko odbić kamień a usunąć go trzeba ręcznie, do tego zabiegu trzeba przejść odpowiednie szkolenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a na co to ?? czemu ma służyć ?? psom i kotom nie jest to potrzebne ........................

to jest krypto reklama !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kamień powoduje choroby dziąseł (np. stany zapalne) i zębów. Zepsute i rozchwiane zęby dokuczają psu podobnie jak człowiekowi, a stan zapalny w obrębie głowy stanowi realne niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się zakażenia (zatoki, nawet mózg). Dlatego właśnie kamień trzeba usuwać. A w ogóle mam wrażenie, że leczysz tu jakieś swoje problemy, bo jesteś napastliwy, czepliwy, agresywny i antypatyczny. Zamiast tu dymić poczytaj o psich chorobach zębów i przyzębia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Zoo Lissa Gdynia Karwiny pani usuwa kamień tego typu szczoteczka jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sklep Zoo Lissa pani usuwa kamień tego typu szczoteczka jestem bardzo zadowolona Gdynia Karwiny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
W sklepie??? Usuwa kamień??? Bzdura roku!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak,pani ma sklep połączony z salonem gromerskim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To zwykła chałtura. Każdy może sobie kupić taką szczotkę i się ogłaszać, żałosne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokladnie tak jest i żałujcie, że nie widzieliście tego "salonu" w blaszanym baraku o powierzchni kilku metrów kwadratowych!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Regularnie korzystam z moim pupilem z tego salonu i zawsze ja oraz mój psiak jesteśmy zadowolone nie musi być luksusowo aby być zadowolonym korzystałam już z luksusowych salonów i było różnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co ma barak do tego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry