Widok
Szef to tragedia......
Szef tego całego burdelu ma generalnie wszystko w dupie. Spóźniają sie z wydaniem samochodu już 5 tydzień. Ale za to serdecznie polecam Pana Michała Skonke :)
Moja ocena
Auto-Postek
kategoria: Salony samochodowe
obsługa: 5
oferta: 5
jakość usług: 2
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 2
4.0
* maksymalna ocena 6