Widok

Szef to tragedia......

Szef tego całego burdelu ma generalnie wszystko w dupie. Spóźniają sie z wydaniem samochodu już 5 tydzień. Ale za to serdecznie polecam Pana Michała Skonke :)
Moja ocena
Auto-Postek kategoria: Salony samochodowe
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy rozważa Pani złożenie sprawy sądowej ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry