Widok

Szekspir czyli polityk

Okazuje się,że nawet Szekspir może stanowić zagrożenie dla układu, jako agent polityczny.
Właśnie chciałem spojrzeć na komentarze do mojego posta "Lady Makbet i układ gdański", ale ani komentarzy, ani tym bardziej posta na Hydeparku ni zobaczyłem. Został przesunięty do działu Polityka. To by się Szekspir zdziwił, że został w końcu rozpracowany, choć przez 400 lat udało mu się sprytnie kamuflować pod zwałami metafor i aluzji.
Nic więc się w historii nie zmieniło - nadal działają tropiciele politycznej niepoprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja się nie dziwię się...pokaż mi jeden twój wątek, wpis, bez politycznych inklinacji. Zazwyczaj wystarczy przeczytać ostatnie dwa wiersze twoich słodkich piardów, tam zazwyczaj piszesz swoje wywody "wolne od polityki" .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Starczy, ludzie w twoim wieku pracują jako stróże mocni, skracają długopisy itd.

Czy ty jesteś aż takim ułomem, że nie potrafisz zrobić totalnie nic poza narzekanie w swoim nędznym życiu?

Pytanie retoryczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skręcają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A IPN milczy w sprawie TW ZJ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Właśnie chciałem spojrzeć na komentarze do mojego posta "Lady Makbet i układ gdański", ale ani komentarzy,

Buhahahahahahaha

Nikt nie komentuje, bo jaki może być komentarz do czegoś, co nie ma żadnego przekazu intelektualnego.

A o czym jest niniejszy wątek ?
O frustracji z tęgo wynikającej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To polityka organizuje, systemowo, każdy aspekt naszego życia i ignorowanie tego faktu wynika albo z głupoty albo ze złej woli. Tak naprawdę, to niektóre środowiska, szczególnie lew-lib, zmierzają do narzucenia drogą polityczną zmian w obyczajowości i moralności, a więc w sferze prywatnej i temu właśnie służy ten kamuflaż i usuwanie niewygodnych wątków poza nawias normalnej rozmowy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Łowco, jakie lew lib środowiska? LBGT,teraz taka linia u was obowiązuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

>usuwanie niewygodnych wątków

Ten gościu się przecenia.
Dla kogo mogą być niewygodne jakieś goooowno-wątki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Dla kogo mogą być niewygodne jakieś goooowno-wątki ?

Jak widać, po ilości komentarzy, dla waszej trzody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Nikt nie komentuje, bo jaki może być komentarz do czegoś, co nie ma żadnego przekazu intelektualnego."

Teraz wiemy dlaczego twoje wątki w dziale Polityka na ogół nie są komentowane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ludzie, którzy nie są trzoda, A prawdziwymi Polakami mieszkają w ruderach na gdańskich slumsach, jeżdżą pojazdami, które po zastosowaniu do pełna osiągają wartość 1000 zl i modlą się o średnią krajową.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajcie spokój łowcy... taki ma nick no więc się tym zajmuje i opisuje co uważa za stosowne. Dla jednych ciekawe dla innych badziewiackie itd. Mamy wolność słowa i opini ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Mamy wolność słowa i opini ;-)"

Nie w świecie Skydivera i spółki. Tutaj panuje zasada że tylko prawomyślni mają głos. Inne poglądy się neguje. Jeżeli jesteś prawomyślny będziesz.przedstawiany jako bogaty biznesmen wiodący szczęśliwe życie. Mający inne poglądy natomiast uznawani są za biedaków, alkoholików i ogólnie sekowani. Wesołej gromadce zupełnie nie przeszkadza że ich wizja świata mocno odstaje od rzeczywistości. W swoim świecie są szczęśliwi i to im wystarcza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mający inne poglądy natomiast uznawani są za biedaków, alkoholików

Czy ty masz aż takie problemy psychiczne?
Czyli ta bieda to jest nieprawda? Wiadomo o kim mowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cross : wesoła gromadka, zawsze to lepsze określenie adwersarza niż "trzoda" . Zapytaj się łowcę czy jest szczęśliwy w tej wizji świata pełnego układów, sycyliskiej mafii, sterowań rzeczywistością i straconych pieniędzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krzyż, zupełnie nie tak przebiega ten podział.

Mówisz o nas wesoła gromadka i pewnie masz racje.
Świat, który jest mi bliski to świat wesoły i ufny. Wierze w to, że człowiek z natury jest dobry. Nie dziele ludzi na sorty i nie segreguje.
Jedyny podział jaki uznaję na tym świecie, to podział na ludzi mądrych i głupich.
Ludzie głupi nie są nigdy głupi z urodzenia. Stają się głupi w wyniku manipulacji czy wpływu innych głupich ludzi.

Obca jest mi wizja waszego smutnego i agresywnego świata.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skydiver hmm mądrych i głupich, tak? Jak to rozpoznać i jest to takie proste ot ten głupi a ten... przypomina mi się film Forest Gump i... on wg. Ciebie był mądry czy głupi bo tam (w filmie) to takie proste raczej nie jest do oceny ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był ... szczęśliwy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zasadzie można takich słów używać. Ale ładniej jest powiedzieć "siusiam na śliweczki".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zara...z. Mam policzek wypchany toblerone (białym).
Miękko bardzo. Wersja soft ha ha :]
Ps
poddaję się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No jo. Tak jak w wersji soft zamiast "szachuje" lepiej powiedzieć "cisza, panowie".
Zapomniałem o czym był wątek. Aaa, już wiem. Czemu my spolszczyliśmy Shakespeare'a? Czemu nie ma Majkela Dżeksona na przykład?
Lecę

https://www.youtube.com/watch?v=YCYaALgW80c
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Szczęśliwy, ludzie naiwni nie są głupi. Forest Gump był naiwny.
Człowiek głupi to człowiek bez empatii, bez refleksji, bez samooceny, nieodpowiedzialny, podatny na wpływy, udający kogoś kim nie jest.
Wiedza nie jest czynnikiem decydującym. Często ludzie o dużej wiedzy są beznadziejnie głupi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Nie dziele ludzi na sorty i nie segreguje."

Buhahahaaaaaaa. Hit sezonu. A choćby teksty o klauzuli sumienia i wyp...rdalaniu z waszych "legendarnych" firm pisiorów to nie jest dzielenie? Że nie wspomnę o innych przykładach tworzenia podziałów, których tu dokonijecie.Twoją ocenę rzeczywistości determinują tylko i wyłącznie poglądy polityczne. Według ciebie mądrzy są ci którzy myślą tak jak ty, choćby byli nie wiadomo jak tępi a głupi są ci nie będący gorliwymi wyznawcami propagowanej przez ciebie linii programowej. I między innymi dlatego uważam cię za gnidę.
Dobry hipokryta powinien umieć ukryć swoją hipokryzję. Ty się nieświadomie z nią obnosisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

> I mioędzy innymi dlatego uważam cię za gnidę.

A ja wierzę, ze mimo wszystko jesteś dobrym człowiekiem, tylko chwilowo zbłąkanym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krzyż vel Cross, czy jak tam ciebie nazywają w DPSie : każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, nawet gdyby były skrajnie głupie. Głupie w pojęciu uniwersalnym, zrozumiałym i odczuwalnym jako głupie dla każdego. Problem polega jednak na tym, że głosząc i wyznając te głupie poglądy, ich wyznawcy chcą być traktowani jak ci, co do których nie ma wątpliwości że ich poglądy są, nazwijmy to "normalne". Bo mają do tego prawo. Czym dla jednych związki homoseksualne są "głupie", tym dla innych są normalne. Dochodzimy do wniosku, że nie ma uniwersalnej normalności. Nie ma także ( chyba) głupich poglądów. Bo trudno by mi było znaleźć takie czyny i myśli, na pierwszy rzut oka i**otyczne, które nie nabrały by cech normalności. Wracając do wolności i prawa do wyrażania swoich poglądów, to należy także przyjąć, że dopuszczalnym jest ocenianie kogoś za głoszone przez niego poglądy. I dlatego nazwanie skya za przeproszeniem "gnidą" , mieści się w powyżej omawianym kanonie poglądów głupich i mądrych. Co więcej, powszechnie używane epitety pod Twoim ( Cross vel krzyżyk) adresem, w rodzaju spauperyzowany umysłowo, sczyszczony wąchaniem trójchloroetylenu, są jak najbardziej dopuszczalne. Ba, nawet ośmielę się napisać - uzasadnione nie bez podstawnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dajcie sobie spokój. Nie ma sensu gadać z tym człowieczkiem.
Zobaczcie jacy to są biedni życiowo i finansowo ludzie. Zobaczcie jaka z nich bije frustracja, zawiść, jaki głęboki żal do świata za zmarnowane życia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

słodko, część druga ;) (542 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

do góry