JA mam rower górski obrecze sa standartowego rozmiaru 26 używam teraz opon o szer 2,1 jakie najwezsze moge zastosowa zeby dobrze sie trzymały na obreczy ??
Prosze o little podpowiedz :)
Z góry DZIEKI