Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
James M. - opinia amazing service!!! It really has been a fantastic experience designing the...
~James M.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Wojtek - opinia Szczerze polecam. Kupowalem tu zarowno pierscionek zareczynowy jak i zestaw...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

świetne miejsce z super obsługą wątek zamknięty raczej w takich zawodach jak pisanie opinie nie biorę udziału, ale dawno nie...
~szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pani Agnieszka jest najlepszym fachowcem ds brylantów jakiego spotkałem w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Fantastyczna obłusga, cudowny pierścionek wątek zamknięty W pełni polecam Pracownię Złotniczą Szews. Oprócz idealnie dopracowanego...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Polecam ! wątek zamknięty Polecam . Pierścionek wykonany idealnie . Myśle ,że narzeczona będzie...
~Max
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Pasja i pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Te słowa najbardziej oddają to czym charakteryzuje się pracownia SZEWS. Od...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Pierścionek jak ze snów!! wątek zamknięty Narzeczony: Bardzo przyjazna i nastawiona na potrzeby klienta obsługa...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam - nic dodać, nic ująć wątek zamknięty W firmie Szews zamówiłem pierścionek zaręczynowy. Jestem bardzo zadowolony....
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Najlepiej! :) wątek zamknięty Bardzo polecam. Doskonała jakość obsługi oraz dobranie pierścionka...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zamówiony pierścionek zaręczynowy wyszedł przepięknie, dopracowany w każdym...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Cudowne miejsce, piękna biżuteria. Profesjonalna obsługa! Serdecznie polecam!
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Jakość za rozsądną cenę wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szybkość wykonania przeróbek jubilerskich ponad...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

profesjonalizm i wysoka jakość wątek zamknięty od lat korzystam z usług pracowni złotniczej SZEWS i zawsze jestem...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Indywidualne podejście do klienta, Pani bardzo szybko zorientowała się jakie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry